Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Gromee i „One Last Time” na szczycie!

Redakcja
08.10.2018 11:39
Gromee
fot. Youtube (GromeeVEVO)

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET za nami. Tym razem na szczycie znalazł się Gromee z piosenką „One Last Time”, która zaliczyła ogromny awans o 12 pozycji w górę. Świetnie radzą sobie także „In My Mind” Dynoro & Gigi D'Agostino, „Zakryj” Sarsy i „Promises” Calvina Harrisa & Sama Smitha.

Lista Przebojów Radia ZET: Gromee i „One Last Time” na szczycie

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów Gromeego. Jego najnowszy singiel „One Last Time”, który stworzył wspólnie z Jesperem Jensetem, to obecnie najpopularniejsza piosenka na Liście Przebojów Radia ZET.

Gromee słynie z tego, że uwielbia współpracować z młodymi, zagranicznymi artystami. Tym razem nasz słynny DJ postanowił poszukać wokalisty w Norwegii. No i znalazł — Jespera Jenseta, który w skandynawskim kraju dał się bliżej poznać jako uczestnik „Idola”. Wiele osób twierdzi, że wokalnie mocno przypomina Justina Biebera.

Wysokie awanse Dynoro & Gigi D'Agostino, Sarsy i Calvina Harrisa

W najnowszym notowaniu Listy Przebojów Radia ZET kilka piosenek może pochwalić się świetnymi wynikami i wysokimi awansami w górę. Od wielu tygodni ogromną popularnością cieszy się hit „In My Mind” Dynoro & Gigi D'Agostino, który znalazł się tym razem na 3. miejscu (awans o 5 pozycji).

Coraz lepiej radzą sobie także nowe propozycje od Sarsy (singiel „Zakryj” na 4. miejscu — 7 pozycji w górę) i Calvina Harrisa & Sama Smitha (singiel „Promises” na 6. miejscu — 10 pozycji w górę).

Aż cztery nowości!

W ostatnim notowaniu Listy Przebojów Radia ZET znajdzie się także coś dobrego dla wszystkich fanów nowości. W zestawieniu pojawiły się aż cztery nowe utwory, które już niedługo mogą sporo namieszać w czołówce naszej listy.

Najlepszy wynik zaliczył nowy singiel Jasona Derulo i Davida Guetty — kawałek „Goodbye” znalazł się od razu na wysokim 12. miejscu. Świetnie poradziły sobie w zestawieniu także „Sweet But Psycho” Ava Max (17. miejsce), „Only Thing We Know” Alle Farben (18. miejsce) i „Puste Słowa” Szymona Chodynieckiego (20. miejsce).

Poczekalnia

Słuchacze Radia ZET mają w czym wybierać, jeżeli chodzi o utwory w poczekalni. W tym tygodniu znalazły się tam m.in. najnowsze single Dawida Podsiadło i Korteza, taneczne „Let You Love Me” Rity Ory czy francuskojęzyczne „Que Vendra” od ZAZ.

ODDAJ GŁOS NA LIŚCIE PRZEBOJÓW RADIA ZET [PEŁNE NOTOWANIE]

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższy piątek od godz. 18:00. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK