Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Gromee i „One Last Time” po raz kolejny na szczycie!

Redakcja
15.10.2018 14:35
Gromee
fot. Youtube (GromeeVEVO)

Po raz kolejny Gromee znalazł się z hitem „One Last Time” na 1. miejscu naszej listy przebojów.  Świetnie radzą sobie także nowe piosenki Imagine Dragons, LP i Filipa Laty. W zestawieniu zadebiutowała także Rita Ora z utworem „Let You Love Me”.

Lista Przebojów Radia ZET: Gromee i „One Last Time” znów na szczycie

Fani Gromeego znów mogą się cieszyć. Jego najnowszy singiel „One Last Time”, który stworzył wspólnie z Jesperem Jensetem, po raz kolejny jest najpopularniejszą piosenką na Liście Przebojów Radia ZET.

Gromee słynie z tego, że uwielbia współpracować z młodymi, zagranicznymi artystami. Tym razem nasz słynny DJ postanowił poszukać wokalisty w Norwegii. No i znalazł — Jespera Jenseta, który w skandynawskim kraju dał się bliżej poznać jako uczestnik „Idola”. Wiele osób twierdzi, że wokalnie mocno przypomina Justina Biebera.

LP, Imagine Dragons i Filip Lato w pogoni za Gromeem

Nie tylko Gromee radzi sobie świetnie na Liście Przebojów Radia ZET. Kolejny dobry wynik zaliczyła LP ze swoim najnowszym singlem „Girls Go Wild” (2. miejsce). Kto wie, być może już za tydzień to właśnie ta piosenka będzie numerem jeden? Wszystko zależy od naszych słuchaczy.

Imagine Dragons i Filip Lato także mają powody do zadowolenia. Utwory „Natural” (3. miejsce) i „Krawiec” (4. miejsce) zaliczyły awanse i są coraz bliżej upragnionego szczytu.

Nowość od Rity Ory

Rita Ora przygotowuje się do wydania swojej drugiej płyty. Zapowiada ją właśnie singiel „Let You Love Me”, który zadebiutował w naszym zestawieniu na 15. miejscu. Długo wyczekiwany album „Phoenix” ukaże się już w listopadzie.

Poczekalnia

Słuchacze Radia ZET mają w czym wybierać, jeżeli chodzi o utwory w poczekalni. W tym tygodniu znalazły się tam m.in. „Nie ma fal” Dawida Podsiadło, „Weź nie pytaj” Pawła Domagały czy francuskojęzyczne „Que Vendra” od ZAZ.

ODDAJ GŁOS NA LIŚCIE PRZEBOJÓW RADIA ZET [PEŁNE NOTOWANIE]

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższy piątek od godz. 18:00. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK