Zamknij

Gromee po raz drugi zostanie ojcem. Pokazał brzuszek Sary Chmiel [FOTO]

13.07.2020 17:08
Gromme po raz drugi zostanie ojcem
fot. Piotr Matusewicz/East News

Gromee, jeden z najpopularniejszych w Polsce, DJ-ów, po raz drugi zostanie ojcem. Sara Chmiel, wokalistka zespołu Łzy, jest w zaawansowanej ciąży. Były reprezentant Polski na Konkursie Eurowizji pochwalił się rodzinnym zdjęciem, na którym widzimy przyszłą mamę z wyraźnym ciążowym brzuszkiem.

Gromee, czyli Andrzej Gromala, to jeden z najpopularniejszych polskich DJ-ów i producentów muzycznych specjalizujących się w muzyce klubowej. Na swoim koncie ma współprace z największymi światowymi gwiazdami. Rozpoznawalność przyniósł mu hit "Follow You" z 2015 roku, jednak w Polsce największą popularność zyskał, reprezentując nasz kraj na 63. Konkursie Piosenki Eurowizji z singlem "Light Me Up". Obecnie współpracuje między innymi z Martą Gałuszewską oraz zespołem Golec uOrkiestra.

Gromee próbował swoich sił na Eurowizji w roku 2018, który okazał się dla niego owocny także w życiu prywatnym. To właśnie w czerwcu 2018 artysta pojął za żonę Sarę Chmiel, obecną wokalistę formacji Łzy. W październiku tego samego roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Franciszek. Rodzina DJ-a powiększy się ponownie, jego małżonka po raz kolejny jest w ciąży. Gromee nie ukrywa swojej radości, którą chciał podzielić się z fanami. W mediach społecznościowych opublikował urocze rodzinne zdjęcie.

 Gromee wspiera lekarzy. Stworzył dla nich specjalną piosenkę [WIDEO]

Gromee ponownie zostanie ojcem. Sara Chmiel jest w ciąży

Gromee na swoim profilu pochwalił się zdjęciem, na którym widzimy go uśmiechniętego w towarzystwie ukochanej żony i synka. Sara Chmiel czule obejmuje wyraźnie już zaokrąglony ciążowy brzuszek. Niestety nie zdradził, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki i jakie imię wybrali dla pociechy.

- Nasze szczęście niejedno ma imię - napisał przyszły tata.

Pod postem Gromee'go zaroiło się od komentarzy szczęśliwych fanów, którzy dzielą radość z artystą. Nie zabrakło oczywiście gratulacji dla przyszłych rodziców.

- Gratuluję. Jeszcze jeden członek spaniałej rodzinki.

- Gratulacje kochani. Cudowna wiadomość - czytamy. 

My oczywiście także życzymy wszystkiego dobrego.