Zamknij

Gromee i Sara Chmiel znów zostali rodzicami. Zdradzili płeć i imię drugiego dziecka

12.10.2020 07:38
Sara Chmiel Gromee
fot. VIPHOTO/East News

Gromee i Sara Chmiel ponownie zostali rodzicami. Pierwszy syn znanego DJ-a i wokalistki zespołu "Łzy" przyszedł na świat w 2018 roku. Teraz małżonkowie powitali drugie dziecko. W mediach społecznościowych zdradzili płeć i imię noworodka.

Andrzej Gromala, znany przede wszystkim jako Gromee to polski producent muzyczny, autor tekstów i popularny DJ. Muzyk jest mężem wokalistki zespołu "Łzy", Sary Chmiel. Para wzięła sekretny ślub w 2018 roku, na który zaproszeni zostali tylko najbliżsi. W tym samym roku na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko - para doczekała się syna, któremu dali imię Franciszek.

Teraz mały Franek doczekał się rodzeństwa. Jakiś czas temu Gromee i Sara Chmiel potwierdzili, że spodziewają się drugiego dziecka. W mediach społecznościowych pojawiały się zdjęcia ciążowego brzucha wokalistki. Okazuje się, że para powitała już na świecie kolejną pociechę. Dumny tata opublikował uroczą fotografię z noworodkiem oraz zdradził płeć i imię dziecka.

Gromee w Radiu ZET o narodzinach dziecka:

Gromee i Sara Chmiel powitali na świecie drugie dziecko. Chłopiec czy dziewczynka?

Na swoim profilu na Instagramie Gromee umieścił zdjęcie z dzieckiem. W poruszającym opisie przyznał, że doczekał się córki.

- Cześć piękny świecie! Jestem Helenka. Urodziłam się dzisiaj, ogarnę z dzielną Mamą kilka spraw w szpitalu i widzimy się niebawem - napisał.

W komentarzach natychmiast pojawiły się gratulacje od fanów. Internauci życzą świeżo upieczonym rodzicom i ich córeczce dużo zdrowia. My również gratulujemy!

Zobacz także: Gromee zaliczył wpadkę na żywo w TVP? Jest komentarz DJ-a