Zamknij

Piękny gest Gromeego. DJ kupił pianino niewidomemu Igorowi

Redakcja
13.06.2018 13:24
Gromee
fot. www.instagram.com/gromeeofficial/

O 13-letnim Igorze pisaliśmy w maju. Niewidomy chłopiec zachwycił internautów swoim coverem hitu „Light Me Up” Gromeego, który zagrał na pianinie. Nagranie dotarło do samego DJ-a. W programie „Dzień Dobry TVN” doszło do spotkania artysty z Igorem. Gromee postanowił podarować mu nowe pianino.

Gromee kupił pianino niewidomemu Igorowi

Pod koniec maja niewidomy Igor zaprezentował cover hitu „Light Me Up” Gromeego, z którym DJ reprezentował Polskę na Eurowizji 2018.

Internauci docenili talent niewidomego chłopca, który w wolnych chwilach gra na pianinie. Nagranie obejrzano już 70 tysięcy razy w serwisie YouTube. Wideo dotarło w końcu także do samego Gromeego.

W programie „Dzień Dobry TVN” doszło do spotkania Igora i Gromeego. Artysta nie omieszkał skomentować wyjątkowego coveru chłopca.

Oglądałem go wiele razy. Przy drugim czy trzecim popłynęły mi łzy. Nie chodzi tu o utwór, ale o to, jak piękny świat ma młody człowiek. Pięknie zagrane — powiedział Gromee.

DJ postanowił podarować 13-latkowi prezent — zupełnie nowe pianino. Mama chłopca nie ukrywała wzruszenia gestem Gromeego.

Niewidomy chłopiec uwielbia grać na pianinie i chętnie dzieli się swoimi coverami w internecie. W serwisie YouTube prowadzi kanał „igi YT”, gdzie prezentuje własne wersje wielkich przebojów, m.in. „Wake Me Up” Avicii, „Echame La Culpa” Luisa Fonsiego czy „Faded” Alana Walkera. Jego wszystkie nagrania obejrzano już ponad milion razy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK