Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Gromee nadal na szczycie. Wielki debiut Dawida Podsiadło!

Redakcja
22.10.2018 11:03
Gromee
fot. Youtube (GromeeVEVO)

Nie ma mocnych na Gromeego. Po raz kolejny jego hit „One Last Time” znalazł się na 1. miejscu naszego zestawienia. Świetny wynik zaliczył Dawid Podsiadło ze swoim najnowszym singlem „Nie ma fal”, który zadebiutował na 3. miejscu.

Lista Przebojów Radia ZET: Gromee i „One Last Time” znów na szczycie

Fani Gromeego znów mają powody do radości. Jego najnowszy singiel „One Last Time”, który stworzył wspólnie z Jesperem Jensetem, po raz kolejny jest najpopularniejszą piosenką na Liście Przebojów Radia ZET.

Gromee słynie z tego, że uwielbia współpracować z młodymi, zagranicznymi artystami. Tym razem nasz słynny DJ postanowił poszukać wokalisty w Norwegii. No i znalazł — Jespera Jenseta, który w skandynawskim kraju dał się bliżej poznać jako uczestnik „Idola”. Wiele osób twierdzi, że wokalnie mocno przypomina Justina Biebera.

Aż cztery nowości. Świetny debiut „Nie ma fal”

Na Liście Przebojów Radia ZET zadebiutowały aż trzy nowe piosenki. „Weź nie pytaj” Pawła Domagały znalazło się na 14. miejscu, „Since You Left Me” Michała Szczygła i Chiary Grispo na 13. miejscu, a „Youngblood” 5 Seconds of Summer pojawiło się na 12. miejscu. Jeszcze lepiej poradził sobie Dawid Podsiadło, który właśnie wydał trzecią płytę. Jego najnowszy singiel „Nie ma fal” zadebiutował aż na 3. miejscu.

Poczekalnia

Słuchacze Radia ZET mają w czym wybierać, jeżeli chodzi o utwory w poczekalni. W tym tygodniu znalazły się tam m.in. „Jeden dzień” Marty Gałuszewskiej, „1999” Charli XCX & Troya Sivana czy francuskojęzyczne „Que Vendra” od ZAZ.

ODDAJ GŁOS NA LIŚCIE PRZEBOJÓW RADIA ZET [PEŁNE NOTOWANIE]

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższy piątek od godz. 18:00. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK