Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gromee zrobił remiks „Bassa Sababa” Netty. Nowa wersja utworu zwyciężczyni Eurowizji 2018

08.02.2019 12:35

Gromee i zwyciężczyni Eurowizji 2018 Netta Barzilai nawiązali współpracę. Do sieci trafił oficjalny remiks jej nowego singla „Bassa Sababa”, który stworzył polski DJ. Gromee i Netta poznali się w trakcie Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Słuchacze Radia ZET usłyszą po raz pierwszy nową wersję utworu już po godz. 16:00.

Gromee: oficjalny remiks „Bassa Sababa” Netty, zwyciężczyni Eurowizji 2018 fot. Instagram (Gromee)

Gromee stworzył oficjalny remiks „Bassa Sababa”, czyli nowego singla Netty Barzilai, zwyciężczyni Eurowizji 2018. Piosenkarka wygrała zeszłoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji w barwach Izraela.

ZOBACZ TEŻ: Eurowizja 2018: Izrael triumfuje. Tak wyglądał finałowy występ Netty [WIDEO]

Polski DJ jest znany z wielu udanych remiksów dobrze znanych polskich utworów, m.in. „Ćma” Reni Jusis i „Nieprawda” Ani Dąbrowskiej. Nowa wersja „Bassa Sababa” Netty stworzona przez Gromeego zyskała sporo klubowego brzmienia, z którego słynie nasz artysta.

„Bassa Sababa” to pierwsza piosenka Netty Barzilai po jej zwycięstwie w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018, który odbył się w maju zeszłego roku. Izraelka wygrała imprezę z utworem „Toy”. Jak mówi sama Netta Barzilai, nowy singiel opowiada o jej życiu i wielkich zmianach, które nastąpiły po wygranej na Eurowizji. Artystka śpiewa zarówno o wzlotach, jak i upadkach, jakie spotkały ją w ostatnich miesiącach.

Gromee i Netta poznali się w trakcie Eurowizji 2018 w Lizbonie, w której oboje brali udział. Przypomnijmy, że DJ reprezentował Polskę razem z Lukasem Meijerem. Nasi reprezentanci wystąpili w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 z piosenką „Light Me Up”. Nie zdołali jednak awansować do finału.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK 

Oceń