Zamknij

Gromee opublikował nową piosenkę. Utwór trafił na TikToka przed oficjalną premierą [WIDEO]

07.09.2021 14:21
Gromee
fot. Pawel Wodzynski/East News

Gromee opublikował nowy singiel "Talk To Me". Utwór przed oficjalną premierą znalazł się na profilu muzyka na TikToku. Będzie hitem jesieni?

Gromee, a właściwie Andrzej Gromala to polski producent muzyczny, DJ i artysta, który zajmuje się głównie klubowymi dźwiękami. W 2018 roku wraz z Lukasem Meijerem reprezentował Polskę w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji. Rok i dwa lata później był kierownikiem muzycznym dwóch edycji Eurowizji Junior.

Gromee z nowym singlem "Talk To Me" na TikToku

Muzyk ma na koncie współpracę z wieloma światowymi gwiazdami. Dzielił scenę z Steve’em Aokim, Deorro, Nervo czy polską Golec uOrkiestrą. Jego album z 2018 roku "Chapter One" pokrył się złotem.

Latem artysta udostępnił utwór "Cool Me Down", który szybko zyskał status przeboju gorących miesięcy. Tym razem artysta przygotował kawałek, który ma pomóc słuchaczom przetrwać nadchodzącą jesień.

Gromee i Catali - "Talk To Me"

Gromee zaprosił do współpracy holenderską wokalistkę Catali. Wspólnie artyści nagrali singiel "Talk To Me", który wkrótce doczeka się premiery. Jednak Gromala zdecydował się na udostępnienie kawałka wcześniej użytkownikom TikToka.

Muzyk wykorzystał popularny kanał, aby dotrzeć nie tylko do fanów, ale również nowych potencjalnych słuchaczy.

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]