Zamknij

Gromee wziął sekretny ślub. Wiemy, kim jest jego wybranka!

Redakcja
12.04.2018 12:41
Gromee
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

Gromee i Sara Chmiel wzięli ślub na początku kwietnia – informuje portal „Plejada”. Reprezentant Polski na Eurowizji 2018 zdecydował się utrzymać wszystko w tajemnicy. Jego wybranka to wokalistka zespołu Łzy, która kilka lat temu zastąpiła Anię Wyszkoni.

Ślub Gromeego i Sary Chmiel z zespołu Łzy

Po wielu latach związku Gromee i Sara Chmiel zdecydowali się w końcu na ślub. Jak informuje portal „Plejada”, ceremonia odbyła się 7 kwietnia w jednej z miejscowości w polskich górach. Wszystko było utrzymane w tajemnicy, a w skromnej uroczystości wzięli udział tylko najbliżsi pary.

Od 2011 roku Sara Chmiel jest wokalistką popularnego polskiego zespołu Łzy, w którym występowała kiedyś Ania Wyszkoni. Piosenkarka zdecydowała się zakończyć współpracę z grupą w 2010 roku.

Przypomnijmy, że Andrzej Gromala będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2018 razem ze szwedzkim wokalistą Lukasem Meijerem. Artyści wystąpią z utworem „Light Me Up”.

Co ciekawe, Sara Chmiel także pojawiła się na scenie w trakcie polskich preselekcji do tegorocznej Eurowizji. Piosenkarka była częścią dwuosobowego chórku Gromeego.

RadioZET.pl/plejada.pl/PK