Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gromee wziął sekretny ślub. Wiemy, kim jest jego wybranka!

12.04.2018 12:41

Gromee i Sara Chmiel wzięli ślub na początku kwietnia – informuje portal „Plejada”. Reprezentant Polski na Eurowizji 2018 zdecydował się utrzymać wszystko w tajemnicy. Jego wybranka to wokalistka zespołu Łzy, która kilka lat temu zastąpiła Anię Wyszkoni.

Gromee fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

Ślub Gromeego i Sary Chmiel z zespołu Łzy

Po wielu latach związku Gromee i Sara Chmiel zdecydowali się w końcu na ślub. Jak informuje portal „Plejada”, ceremonia odbyła się 7 kwietnia w jednej z miejscowości w polskich górach. Wszystko było utrzymane w tajemnicy, a w skromnej uroczystości wzięli udział tylko najbliżsi pary.

Od 2011 roku Sara Chmiel jest wokalistką popularnego polskiego zespołu Łzy, w którym występowała kiedyś Ania Wyszkoni. Piosenkarka zdecydowała się zakończyć współpracę z grupą w 2010 roku.

Przypomnijmy, że Andrzej Gromala będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2018 razem ze szwedzkim wokalistą Lukasem Meijerem. Artyści wystąpią z utworem „Light Me Up”.

Co ciekawe, Sara Chmiel także pojawiła się na scenie w trakcie polskich preselekcji do tegorocznej Eurowizji. Piosenkarka była częścią dwuosobowego chórku Gromeego.

RadioZET.pl/plejada.pl/PK

Oceń