Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Gromee wraca na szczyt z hitem „Light Me Up”!

Redakcja
16.04.2018 12:16
Gromee
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

„Light Me Up” Gromeego i Lukasa Meijera wróciło na szczyt Listy Przebojów Radia ZET. Przypomnijmy, że utwór ten będzie reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 w Lizbonie. W naszym zestawieniu świetnie radzą sobie też m.in. Natalia Szroeder, C-BooL, Niall Horan czy Michał Szczygieł.

Polska na Eurowizji 2018: Gromee i Lukas Meijer

Gromee i Lukas Meijer będą reprezentantami Polski na Eurowizji 2018. W trakcie majowego konkursu zaprezentują elektroniczny utwór „Light Me Up”, który kolejny raz znajduje się na 1. miejscu Listy Przebojów Radia ZET.

Artyści współpracowali ze sobą już wcześniej. Ich wspólny utwór „Without You” stał się wielkim hitem. W serwisie YouTube oficjalny teledysk obejrzano ponad 13 milionów razy.

Wysokie awanse

Na Liście Przebojów Radia ZET coraz lepiej radzą sobie nowe propozycje C-Boola i Nialla Horana. W najnowszym notowaniu „Wonderland” zaliczyło awans o 7 pozycji w górę (4. miejsce), a „On The Loose” — o 5 pozycji w górę (5. miejsce).

Świetne wyniki osiągnęły też utwory „Nic tu po mnie” Michała Szczygła (7. miejsce — awans o 5 pozycji) i „My” Bajmu (10. miejsce — awans o 8 pozycji).

Nowość od Alvaro Solera

W głównym zestawieniu naszej listy przebojów pojawił się już najnowszy singiel Alvaro Solera. Niezwykle letnia piosenka zatytułowana „La Cintura” zadebiutowała w notowaniu na 16. miejscu.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „One Kiss” Calvina Harrisa & Duy Lipy, „Flames” Davida Guetty & Sii czy „Halo Ziemia” Filipa Lato.

PEŁNE ZESTAWIENIE LISTY PRZEBOJÓW RADIA ZET

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższy piątek od godz. 18:00. Poprowadzi je Marcin Wojciechowski. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK