Zamknij

Gromee zaliczył wpadkę na żywo w TVP? Jest komentarz DJ-a

Piotr Krajewski
08.07.2019 11:24
Gromee zaliczył wpadkę na żywo w TVP DJ komentuje i wyjaśnia na Instagramie
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Gromee zaliczył wpadkę w trakcie występu w TVP? Tak przynajmniej twierdzi inny polski DJ, który uważa, że były reprezentant Polski na Eurowizji grał z playbacku w telewizji. Gromee postanowił odpowiedzieć na zarzuty i skomentował wszystko na Instagramie.

Gromee zaliczył wpadkę podczas występu w TVP? Jest komentarz DJ-a

Gromee wystąpił niedawno podczas koncertu organizowanego przez TVP. Występ autora hitów „Light Me Up” i „One Last Time” spotkał się z krytyką ze strony innego muzyka — Black Belt Grega.

DJ opublikował na Instagramie zdjęcie z reprezentantem Polski na Eurowizji 2018 podpisując go słowami: „Czegoś chyba brakuje…? Kabli”. Jego zdaniem artysta występował przy niepodłączonym sprzęcie. W ten sposób zarzucił Gromeemu grę z playbacku. Black Belt Greg skomentował to również w rozmowie z Pudelkiem.

Nie rozumiem, jak w publicznej telewizji może dochodzić do takich wtop. Dla mnie, jako doświadczonego DJ-a, który m.in. miał zaszczyt wystąpić na gali rozdania Fryderyków, jest to ujma — stwierdził i dodał: „Zapraszam na dj’skie korepetycje z podpinania kabli”.

Gromee postanowił szybko odpowiedzieć na zarzuty kolegi z branży. Na swoim Instagramie opublikował kilka wpisów, w których wyjaśnił, dlaczego jego sprzęt nie miał kabli. Okazuje się, że nie są one potrzebne.

DJM800 posiada cyfrowe łącza. Są umiejscowione w prawym górnym rogu patrząc od tyłu. Żeby kogoś zapraszać na korepetycje, trzeba wcześniej odrobić lekcje samemu, bo można sobie strzelić w stopę — napisał Gromee.

Gromee
fot. Instagram (Gromee)

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/plejada.pl,pudelek.pl/PK