Zamknij

Gromee został ojcem. Pochwalił się pięknym zdjęciem i zdradził płeć dziecka! [FOTO]

Redakcja
29.10.2018 16:29
Gromee
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

Gromee został ojcem. Popularny DJ pochwalił się, że jego żona Sara Chmiel, czyli wokalistka zespołu Łzy, urodziła synka. Artysta opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoim pierwszym dzieckiem.

Gromee został ojcem

Gromee i Sara Chmiel zostali rodzicami. Świeżo upieczony tata pochwalił się wiadomością w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie małej stópki. Do fotografii dodał długi opis, w którym zdradził płeć swojego dziecka.

Królu mój mały, dziś drugi dzień Twojego życia. A każdy Twój oddech dodaje mi sił. Dziś jesteś mały jak muszelka. Kiedyś będziesz miał spodnie na szelkach. Pamiętaj że jedno nie zmieni się nigdy. Zostanie na zawsze. Ja, Mama i Ty — napisał Gromee na Instagramie.

Syn Gromeego urodził się w niedzielę, 28 października.

Gromee
fot. instagram.com/gromeeofficial/

Po wielu latach związku Gromee i Sara Chmiel wzięli ślub w kwietniu 2018 roku. Ceremonia odbyła się w jednej z miejscowości w polskich górach. Wszystko było utrzymane w tajemnicy, a w skromnej uroczystości wzięli udział tylko najbliżsi pary.

Od 2011 roku Sara Chmiel jest wokalistką popularnego zespołu Łzy, w którym występowała kiedyś Ania Wyszkoni. Gromee to jeden z najsłynniejszych dziś polskich DJ-ów. Wspólnie z Lukasem Meijerem reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK