Zamknij

Gromee zostanie ojcem. Sara Chmiel pochwaliła się ciążowym brzuszkiem [ZDJĘCIE]

Redakcja
24.08.2018 15:59
Gromee ojcem Sara Chmiel ciąża
fot. instagram.com/gromeeofficial/

Gromee i Sara Chmiel pochwalili się w internecie radosną nowiną. Już niedługo zostaną rodzicami. Para artystów opublikowała zdjęcie, na którym można zobaczyć ciążowy brzuszek u wokalistki zespołu Łzy.

Gromee zostanie ojcem. Sara Chmiel jest w ciąży

Gromee zostanie ojcem. Jego żona Sara Chmiel jest w ciąży z ich pierwszym dzieckiem. Para artystów potwierdziła tę informację w mediach społecznościowych. Opublikowali wspólne zdjęcie, na którym wokalistka zespołu Łzy prezentuje swój ciążowy brzuszek.

Jak informuje portal „Plejada”, dziecko przyjdzie na świat już jesienią — najprawdopodobniej na przełomie października i listopada.

Po wielu latach związku Gromee i Sara Chmiel wzięli ślub w kwietniu 2018 roku. Ceremonia odbyła się w jednej z miejscowości w polskich górach. Wszystko było utrzymane w tajemnicy, a w skromnej uroczystości wzięli udział tylko najbliżsi pary.

Od 2011 roku Sara Chmiel jest wokalistką popularnego zespołu Łzy, w którym występowała kiedyś Ania Wyszkoni. Gromee to jeden z najsłynniejszych dziś polskich DJ-ów. Wspólnie z Lukasem Meijerem reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/plejada.pl/PK