Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Grupa LZ7 supportem przed koncertem Jasona Derulo w Warszawie

23.07.2018 12:05
xxx zet

Wokalno-taneczne show Jasona Derulo zostanie poprzedzone koncertem grupy LZ7, prezentującą stylistykę osadzoną w kręgu muzyki elektronicznej. Taneczne bity w sam raz nastroją uczestników głównego wydarzenia do dobrej zabawy. Show w warszawskim Torwarze 30 października zapowiada się więc z dużą dawką energetycznej i porywającej muzyki! 

LZ7 fot. mat. prasowe

Członkowie LZ7 podkreślają, że są zespołem chrześcijańskim, wywodzącym się z Manchesteru powstałym w 2005 roku z inicjatywy Lindza Westa, członka formacji tanecznej The Tribe. Po jego rozpadzie założył swój zespół o nazwie LZ7. Zasili go jeszcze St Louis i Lily Jo.

—LZ7 jest bandem, który tworzy muzykę wypływającą prosto z serca i przemawiającą wprost do duszy odbiorcy — mówią o sobie członkowie zespołu. Przekonują także, że bazują na doświadczeniach z własnego życia, które pokazuje odbiorcy szerszą perspektywę na to, z jakiego środowiska wywodzą się muzycy, kim teraz są i w jaki sposób codziennie mierzą się z muzyką. A odbiorcami twórczości LZ7 są przede wszystkim młodzi ludzie, w których widzą tylko to, co najlepsze.

Zespół ma na swoim koncie cztery płyty. Ostatni album LZ7 zawiera rozsławiony w świecie pierwszy singiel „So good'”, który uplasował się na wysokiej pozycji w rankingu „MTV Hits Clubland”. Formacja jest popularna w wielu rozgłośniach radiowych, jako band wydający muzykę elektroniczną w połączeniu z popem. W ich utworach możemy znaleźć podniosłe w swoim wokalu melodie i wiele ciężkiego elektronicznego basu.

LZ7 współpracował z kilkoma znakomitymi twórcami, a jednym z nich jest producent i jednocześnie laureat Nagrody Grammy - Solomon Olds. Kolejnym ze znanych producentów jest słynny Cassell, odpowiedzialny za współpracę z gwiazdami światowego formatu, takimi jak: Duffy, Natasha Beddingfield i Plan B. Do kręgu swoich ulubionych artystów LZ7 zalicza z kolei: Avicii'ego, Zedd'a, Skrillex'a, Eminem'a czy Katy Perry.

Kilkudziesięciominutowy, energetyczny set LZ7 z pewnością nie pozostawi nikogo w miejscu i dobrze nastroi do odbioru muzyki głównego bohatera wieczoru — Jasona Derulo. Artysta wypełni kolejną część koncertu prezentując swoje największe hity, m.in. „Swalla” czy „Colors”. Wydarzenie odbędzie się 30 października w warszawskiej hali COS Torwar. Bilety dostępne są na stronach bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl. Kupić je można także w salonach Empik w całym kraju. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM. Radio ZET to patronat medialny koncertu.

Oceń