Zamknij

Grzegorz Hyży - "O pani". Zobacz nowy, gorący teledysk

Redakcja
11.05.2017 13:09
Grzegorz hyży nowy teledysk
fot. screenYouTube

"O pani" to singiel Grzegorza Hyżego, który właśnie doczekał się klipu. Teledysk jest bardzo gorący i pełen namiętnych scen. Zobacz, jak wygląda nowy teledysk artysty!

Grzegorz Hyży opublikował właśnie swój nowy teledysk. Obrazu doczekał się romantyczny singiel "O pani". Jak nie trudno się domyślić, klip jest bardzo gorący i nie brak w nim namiętnych scen. Materiał prezentujemy Wam poniżej.

Nowy teledysk do "O pani" jest zapowiedzią nadchodzącej płyty Grzegorza Hyżego. Krążek "Momenty" ukazać się ma już 12 maja, a innym promującym go singlem jest utwór "Pod wiatr". Jaki będzie ten album? Jak przyznał artystka, który jest współtwórcą wszystkich utworów z krążka, w pracy inspirował się m.in. wykonawcami takimi jak Arctic Monkeys, London Grammar czy Kings of Leon. Przedsmakiem płyty są dwa wspomniane już single oraz trzy utwory, dostępne w sieci: "Noc i dzień", "Brak" i "Ocean".

Grzegorz Hyży - "O pani" - teledysk

O czym opowiada najnowszy klip Grzegorza Hyżego? Artysta wciela się w rolę kelnera w amerykańskiej restauracji. Spotykają się tam trzy pary: przy barze, przy stoliku i gdzieś w kuchni. Trzy kobiety i trzech mężczyzn, między którymi wybucha namiętność. Reżyserem i autorem zdjęć jest Karol Łakomiec, który współpracował wcześniej m.in. z Arturem Rojkiem.

Jak Wam się podoba nowy klip Grzegorza?

RadioZET.pl/SA