Zamknij

Grzegorz Hyży jako dziecko. Słodkie zdjęcie z dzieciństwa! [FOTO]

Redakcja
08.11.2018 13:10
Grzegorz Hyży
fot. Youtube (GrzegorzHyzyVEVO)

Grzegorz Hyży zaprezentował właśnie nowy singiel „Pech to nie grzech”, który promuje nową polską komedię romantyczną. Zastanawialiście się, jak popularny dziś artysta wyglądał w dzieciństwie? Okazuje się, że do muzyki ciągnęło go już od najmłodszych lat. Zobaczcie zdjęcie!

Grzegorz Hyży w dzieciństwie. ZDJĘCIE

Grzegorz Hyży to dziś jeden z najpopularniejszych polskich artystów, którego single podbijają listy przebojów. Obecnie wokalista jest trenerem w dziewiątej edycji programu „The Voice of Poland”.

Jesteście ciekawi, jak Grzegorz Hyży wyglądał jako dziecko? Artysta pochwalił się kiedyś zdjęciem z dzieciństwa. Okazuje się, że muzyka była mu bliska już od najmłodszych lat. Na fotografii widzimy małego Grzegorza ubranego w stylowy kapelusz i trzymającego gitarę.

Grzegorz Hyży
fot. Facebook (Grzegorz Hyży)

Grzegorz Hyży w nowym singlu „Pech to nie grzech”

We wtorek Grzegorz Hyży pojawił się osobiście w Radiu ZET, gdzie zaprezentował nowy singiel zatytułowany „Pech to nie grzech”. Piosenka promuje nową komedię romantyczną o tym samym tytule, która pojawi się w kinach już 25 grudnia. Zobaczcie wideo z wizyty Grzegorza w naszym studiu!

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK