Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Grzegorz Hyży jako dziecko. Słodkie zdjęcie z dzieciństwa! [FOTO]

08.11.2018 13:10
xxx zet

Grzegorz Hyży zaprezentował właśnie nowy singiel „Pech to nie grzech”, który promuje nową polską komedię romantyczną. Zastanawialiście się, jak popularny dziś artysta wyglądał w dzieciństwie? Okazuje się, że do muzyki ciągnęło go już od najmłodszych lat. Zobaczcie zdjęcie!

Grzegorz Hyży fot. Youtube (GrzegorzHyzyVEVO)

Grzegorz Hyży w dzieciństwie. ZDJĘCIE

Grzegorz Hyży to dziś jeden z najpopularniejszych polskich artystów, którego single podbijają listy przebojów. Obecnie wokalista jest trenerem w dziewiątej edycji programu „The Voice of Poland”.

Jesteście ciekawi, jak Grzegorz Hyży wyglądał jako dziecko? Artysta pochwalił się kiedyś zdjęciem z dzieciństwa. Okazuje się, że muzyka była mu bliska już od najmłodszych lat. Na fotografii widzimy małego Grzegorza ubranego w stylowy kapelusz i trzymającego gitarę.

Grzegorz Hyży fot. Facebook (Grzegorz Hyży)

Grzegorz Hyży w nowym singlu „Pech to nie grzech”

We wtorek Grzegorz Hyży pojawił się osobiście w Radiu ZET, gdzie zaprezentował nowy singiel zatytułowany „Pech to nie grzech”. Piosenka promuje nową komedię romantyczną o tym samym tytule, która pojawi się w kinach już 25 grudnia. Zobaczcie wideo z wizyty Grzegorza w naszym studiu!

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń