Zamknij

Grzegorz Hyży z nowym singlem „Niech Pomyślą, Że To Ja”

Redakcja
23.02.2018 15:25
Grzegorz Hyży
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Najnowszy singiel Grzegorza Hyżego nosi tytuł „Niech Pomyślą, Że To Ja”. Utwór promuje dobrze już znany wszystkim drugi album artysty „Momenty”, który pojawił się w sklepach w 2017 roku.

Grzegorz Hyży — „Niech Pomyślą, Że To Ja”

Utwór „Niech Pomyślą, Że To Ja” jest utrzymany w energetycznym, wyrazistym klimacie z mocno zaznaczonymi instrumentami. To trzeci już singiel, po hitowych „O Pani” i „Noc i dzień”, promujący płytę „Momenty”. Album z maja 2017 roku pokrył się w Polsce złotem.

Nie ma na razie informacji na temat oficjalnego teledysku do nowego singla.

Grzegorz Hyży — „Momenty”. Recenzja Marcina Wojciechowskiego

— Wierzę w ten album, wierzę twórcom i chcę wrócić do „Momentów” albo raczej wracać w różnych sytuacjach, a to przynajmniej w moim przypadku potwierdza, że album jest autentyczny, co, jak powtarzam, jest w muzyce najważniejsze — napisał Marcin Wojciechowski w swojej recenzji „Momentów”.

Grzegorz Hyży zdobył dużą popularność dzięki udziałowi w trzeciej polskiej edycji programu „X Factor”, w której dotarł ostatecznie do finału. Wydał dotąd dwa studyjne krążki, które sprzedały się łącznie w kilkudziesięciu tysiącach egzemplarzy. Do jego największych przebojów należą utwory „Na chwilę”, „Wstaję”, „O Pani!” czy „Pod Wiatr”.

RadioZET.pl/PK