Zamknij

Zespół Guns N’ Roses wraca do Polski!

Redakcja
10.11.2017 11:31
Zespół Guns N’ Roses wraca do Polski!
fot. mat. prasowe

Polscy fani legendarnego zespołu znów mają powody do radości. Guns N’ Roses postanowili przedłużyć swoją trasę koncertową „Not in This Lifetime Tour” i powrócić do Polski. Grupa wystąpi 9 lipca 2018 roku na odnowionym Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Rozpoczęta ponad rok temu trasa koncertowa „Not in This Lifetime” dotarła już wcześniej do Polski. Guns N' Roses wystąpili w czerwcu 2017 roku w w Gdańsku. Była to pierwsza od wielu lat okazja, aby zobaczyć zespół na scenie w niemal oryginalnym składzie. Publiczność mogła podziwiać razem Slasha, McKagana i Axla Rose'a.

Gdański koncert zgromadził kilkudziesięciotysięczny tłum fanów, którzy bawili się przy legendarnych przebojach, takich jak „Sweet Child O' Mine”, „Paradise City”, „November Rain”, „Don’t Cry” czy „Welcome to the Jungle”. Zespół zagrał łącznie niemal trzydzieści piosenek.

Zobacz także

W trakcie pierwszej europejskiej części trasy „Not In This Lifetime Tour” sprzedano ponad milion biletów.

Stadionowa trasa w 2018 roku rozpocznie się 3 czerwca w Berlinie, w Niemczech i obejmie dalszych 17 zaplanowanych koncertów na terenie Wielkiej Brytanii i Europy, w tym w roli headlinera na Download Festival w Wielkiej Brytanii, Firenze Rocks, Download Festival Paris, Graspop Metal Meeting oraz Download Festival Madrid. Zespół zagra także po raz pierwszy w historii w Estonii.

Guns N’ Roses w Chorzowie 2018: bilety

Przedsprzedaż dla członków fanclubu rozpocznie się w poniedziałek, 13 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 16 listopada do godziny 8:00.

Przedsprzedaż dla osób zarejestrowanych na stronie LiveNation.pl oraz klientów, którzy zakupili bilety na koncert Guns N’ Roses w Gdańsku rozpocznie się we wtorek, 14 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 16 listopada do godziny 8:00.

Ogólnodostępna sprzedaż rozpocznie się w czwartek, 16 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl oraz Ticketmaster.pl

RadioZET.pl/Live Nation/PK