Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gwiazda Disneya była wykorzystywana seksualnie do 14. roku życia

09.01.2018 13:42

20-letnia Bella Thorne to była gwiazda Disneya, która zdobyła popularność za sprawą głównej roli w serialu „Taniec Rządzi”. Od wielu lat próbuje też swoich sił w branży muzycznej. Jej ostatni wpis w mediach społecznościowych wywołał ogromne zamieszanie. Artystka niespodziewanie wyznała, że była molestowana seksualnie.

Gwiazda Disneya była wykorzystywana seksualnie do 14. roku życia fot. instagram.com/bellathorne/

20-latka zdecydowała się na szokujące wyznanie. Okazuje się, że gwiazda była przez wiele lat wykorzystywana seksualnie.

- Byłam wykorzystywana seksualnie i fizycznie odkąd tylko pamiętam aż do 14. roku życia. Wtedy odważyłam się zamykać moje drzwi na noc i siedzieć przy nich. Całą noc. Czekałam, aż to się skończy i w końcu się udało. Nie każdy ma jednak takie szczęście – napisała Bella Thorne na Instagramie i wsparła tym samym akcję „Time’s Up”, sprzeciwiającą się m.in. molestowaniu seksualnemu kobiet.

Gwiazda, która lubi kontrowersje

Od pewnego czasu Bella Thorne, która już oficjalnie odcięła się od dziecięcej marki Disney, zaczyna szokować swoim wyglądem. Zrezygnowała z grzecznych strojów i przeszła prawdziwą metamorfozę. Coraz chętniej pokazuje się publicznie w skąpych, odsłaniających ciało kreacjach, czym wywołuje niemałe kontrowersje w mediach.

RadioZET.pl/bbc.com/PK

Oceń