Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gwiazda Stranger Things śpiewa przebój Bruno Marsa! [WIDEO]

07.11.2017 14:20

Aktorzy grający głównych bohaterów tego słynnego już serialu cieszą się obecnie ogromną popularnością. Nic dziwnego, bowiem przygody dzieciaków z Hawkins oglądają miliony osób na całym świecie. Mamy dziś wyjątkowe wideo sprzed kilku lat dla wszystkich fanów serialowego Dustina. Zobacz, jak Gaten Matarazzo śpiewał kiedyś hit Bruno Marsa!

Gwiazda Stranger Things śpiewa przebój Bruno Marsa! [WIDEO] fot. AFP PHOTO / Bernardo Montoya / East News

Mówi się, że nic w internecie nie ginie. Coś w tym jest. Fani „Stranger Things” znaleźli interesujące nagranie z 2013 roku, na którym widzimy 10-letniego wówczas Matarazzo w towarzystwie amerykańskiej artystki Natalie Weiss, która brała udział m.in. w czwartej edycji amerykańskiego "Idola".

Para zaśpiewała wspólnie wielki przebój „When I Was Your Man” z repertuaru Bruno Marsa. Okazuje się, że Gaten może pochwalić się naprawdę interesującym wokalem. Kto wie, może nastoletni gwiazdor wyda kiedyś swój własny album.

Matarazzo wcale nie należy do muzycznych nowicjuszy. Jego kariera rozpoczęła się na słynnym Broadwayu, gdzie miał okazję zagrać w popularnych musicalach "Priscilla, królowa pustyni" i "Nędznicy".

RadioZET.pl/PK

Oceń