Zamknij

Gwiazdor One Direction potwierdził plotkę! Zdradził swoją wielką tajemnicę [WIDEO]

Redakcja
20.07.2017 13:11
Gwiazdor One Direction potwierdził plotkę! Zdradził swoją wielką tajemnicę [WIDEO]
fot. Youtube (Chelsea/Netflix)

Już w piątek, 21 lipca, brytyjski artysta zadebiutuje na ekranach polskich kin w filmie Christophera Nolana „Dunkierka”. Przed wielką premierą obrazu Harry Styles udzielił wielu wywiadów. W jednym z nich wyjawił pewien sekret dotyczący swojego ciała.

W zabawnym wywiadzie z amerykańską komiczką Chelsea Handler, współpracującą z Netflixem, młody artysta przyznał, że jest posiadaczem czterech sutków na swoim ciele.

Na pytanie prowadzącej, czy słynna internetowa plotka jest zgodna z rzeczywistością, Harry Styles natychmiast odpowiedział: „Prawda”. Co więcej, Brytyjczyk wskazał miejsca, gdzie znajdują się wspomniane sutki. Wideo możecie zobaczyć poniżej!

„Dunkierka”

Nowa produkcja Christophera Nolana, reżysera „Incepcji”, „Interstellar” czy „Mrocznego Rycerza”, będzie aktorskim debiutem Harry’ego Stylesa. 23-latek wciela się tam w rolę Alexa. Film opowiadający o jednej z najważniejszych bitew II wojny światowej trafi do polskich kin 21 lipca.

Debiutancki album Stylesa

Gwiazdor One Direction wydał niedawno swój pierwszy solowy krążek. Dzieło zostało bardzo dobrze przyjęte przez krytyków muzycznych, a singiel „Sign of the Times” zyskał ogromną popularność na całym świecie. Pokochali go także słuchacze Radia ZET. Na ten utwór nadal możesz głosować na liście przebojów.

Zobacz także

RadioZET.pl/PK