Zamknij

Gwiazdor One Direction skomentował decyzję Justina Biebera o odwołaniu trasy

Redakcja
01.08.2017 12:28
Gwiazdor One Direction skomentował decyzję Justina Biebera o odwołaniu trasy
fot. mat. prasowe / ons.pl

Kilka dni temu Justin Bieber podjął decyzję o odwołaniu reszty swojej trasy koncertowej. Jednym z głównych powodów miało być zmęczenie Kanadyjczyka, który występował na całym świecie od wielu miesięcy. Louis Tomlinson, jeden z członków One Direction, skomentował sytuację w jednym z wywiadów.

Louis Tomlinson, pracujący obecnie nad swoim debiutanckim albumem, postanowił odnieść się do decyzji Biebera, który odwołał ostatnio czternaście swoich koncertów.

Zobacz także

- Oczywiście, musisz być w dobrym stanie psychicznym, ale wydaje mi się też do pewnego stopnia, że jeśli angażujesz się w coś, powinieneś doprowadzić to do końca - twierdzi Tomlinson.

25-latek wspomniał wtedy także o fanach, którym artyści zawdzięczają wszystko. Gwiazdor One Direction stwierdził, że to właśnie dzięki nim są tu, gdzie są.

Koniec „Purpose World Tour”

Przypomnijmy, że Justin Bieber odwołał czternaście zaplanowanych koncertów w ramach trasy „Purpose World Tour”. Światowe tournée miało zakończyć się dopiero w październiku podczas koncertu w Singapurze. Artysta postanowił jednak zrezygnować z kolejnych występów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii, Hongkongu i na Filipinach.

„W związku z nieprzewidzianymi okolicznościami, Justin Bieber anuluje pozostałe koncerty trasy „Purpose World Tour”. Justin kocha swoich fanów i nienawidzi ich rozczarowywać. Dziękuje im za niesamowite doświadczenie z Purpose World Tour w trakcie ostatnich 18 miesięcy. Jest wdzięczny i zaszczycony, że mógł dzielić tę przygodę z obsadą i załogą przez ponad 150 udanych koncertów na 6 kontynentach. Po głębszym przemyśleniu, podjął jednak decyzję o niewystępowaniu dalej. Bilety zostaną zwrócone w punkcie zakupu” – czytamy na oficjalnym profilu artysty na Facebooku.

Zobacz także

RadioZET.pl/billboard.com/PK