Zamknij

Gwiazdor disco polo został ojcem. Nazwał syna nazwą swojego zespołu

Piotr Krajewski
10.06.2019 10:35
Gwiazdor disco polo Sebastian Zys został ojcem nazwał syna nazwą swojego zespołu Mr Sebii
fot. instagram.com/sebiizys/

Wokalista disco polo Sebastian Zys został tatą. Narodziny syna wokalisty grupy Mr. Sebii odbiły się szerokim echem w polskim internecie. Okazuje się, że gwiazdor disco polo postanowił nazwać dziecko nazwą swojego zespołu.

Sebastian Zys, wokalista popularnej grupy Mr. Sebii, został ojcem. 5 czerwca na świat przyszedł jego syn. Szczęśliwy i dumny tata postanowił zaskoczyć wszystkich fanów i nazwał swoje dziecko dość oryginalnie. Zainspirowała go nazwa własnego zespołu.

W mediach społecznościowych gwiazdor disco polo pochwalił się, że jego synek będzie nosił imię Seweryn SEBI Zys. Artysta zdecydować się więc nazwać chłopca nazwą swojej muzycznej grupy. Okazuje się, że to pierwsze dziecko w Polsce z takim imieniem.

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Łodzi , w akt urodzenia oficjalnie zostało wpisane imię Sebi jako drugie imię. Fenomenem jest to, że chłopiec jest jedynym dzieckiem w Polsce, który nosi imię Sebi. Dzidziuś ma dokładnie na imię Seweryn Sebi Zys” — napisał muzyk w social mediach i podziękował polskiemu państwo za wyrozumiałość przy wyborze imienia.

Zagłosuj

Czy tego typu imiona dla dzieci powinny być zakazane w Polsce?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK