Zamknij

Gwiazdy Orange Warsaw Festival 2017 zaśpiewały na warszawskiej Starówce [WIDEO]

Redakcja
21.07.2017 14:35
Gwiazdy Orange Warsaw Festival 2017 zaśpiewały na warszawskiej Starówce [WIDEO]
fot. Youtube (KodalineVEVO)

Irlandzki zespół Kodaline był jedną z głównych gwiazd czerwcowego Orange Warsaw Festival. Podczas jubileuszowej edycji grupa zaprezentowała swój najnowszy singiel „Brother”. Okazuje się, że w trakcie pobytu w polskiej stolicy muzycy nagrali także wyjątkowy wideoklip. Zobaczcie sami!

To była kolejna wizyta Kodaline w Polsce. Kapela wystąpiła już wcześniej na Open’er Festival 2015 i w warszawskim klubie Palladium w 2016 roku. Oba koncerty zostały bardzo dobrze przyjęte przez publiczność.

Nie inaczej było w przypadku występu podczas pierwszego dnia Orange Warsaw Festival. To właśnie wtedy Irlandczycy premierowo zaprezentowali pierwszy utwór z nowej, nadchodzącej płyty „Brother”. W trakcie tej samej wizyty grupa pojawiła się ulicach warszawskiej Starówki, gdzie w jednym ujęciu nagrała akustyczną wersję singla.

Trzecia płyta Kodaline i kolejny koncert w Polsce

Zespół ze Stevem Garriganem na czele przygotowuje się do wydania swojego kolejnego studyjnego albumu. Twórczość grupy opiera się na łączeniu muzyki indie z folkiem, popem i rockiem. Znani są chociażby z takich utworów jak „All I Want”, „High Hopes” czy stworzonym wspólnie z Kygo „Raging”.

Jak zapowiadają sami muzycy, na najnowszym krążku pojawi się także elektronika. Nad brzmieniem współpracują obecnie z Waynem Hectorem, Jonnym Cofferem i Two Inch Punch. Wspomniani producenci pracowali m.in. z Beyoncé, One Direction, Emeli Sandé czy Rag'n'Bone Man. Premiera płyty jesienią tego roku.

28 listopada zespół ponownie wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się w krakowskim Klubie Studio. Bilety zostały wyprzedane.

RadioZET.pl/SonyMusic/PK