Zamknij

Gwiazdy Polsatu przygotowały świąteczną piosenkę. Kto wystąpił w nowej odsłonie "Świąt Marzeń"?

09.12.2021 14:33
Święta Marzeń 2021
fot. YouTube

Gwiazdy Polsatu po raz kolejny przygotowały świąteczny klip i piosenkę dla widzów stacji. Kto tym razem wystąpił w teledysku do utworu "Święta Marzeń"?

Polsat już po raz drugi przygotował niespodziankę dla fanów stacji. W sieci pojawiła się piosenka "Święta Marzeń", którą wykonały gwiazdy występujące w programach i serialach emitowanych właśnie w Polsacie.

Gwiazdy Polsatu w nowej odsłonie klipu "Święta Marzeń" [WIDEO]

Tekst piosenki ma nie tylko wprowadzić słuchaczy w świąteczny nastrój, ale również przypomnieć o włączeniu stacji podczas tego wyjątkowego czasu w roku. W refrenie słyszymy zapewnienie, że w tym roku stacja na pewno wyemituje wyczekiwany film "Kevin sam w domu", bez którego Polacy nie wyobrażają już sobie świąt.

Polsat przygotowuje piosenkę drugi raz, ubiegłoroczna edycja "Świąt Marzeń” spotkała się z ciepłym przyjęciem widzów i wzbudziła pozytywne emocje. Stąd pomysł, by w tym roku nagrać nową wersję. Klip do piosenki powstał w baśniowej, świątecznej scenerii.

Polsat prezentuje klip i piosenkę "Święta Marzeń" z udziałem gwiazd

Teledysk przenosi nas do baśniowego świata pełnego gwiazd… Polsatu. Jest tu wigilijny stół, pianino, przy którym wszyscy razem śpiewają, a nawet warsztat elfów” - opowiada reżyser produkcji Andrzej Szajewski.

W nagraniu udział wzięli aktorzy i prezenterzy produkcji Polsatu, a także gwiazdy programów, które dopiero zadebiutują na antenie stacji. W klipie widzimy Paulinę Sykut-Jeżynę, Krzysztofa Ibisza, Dorotę Gawryluk, Karolinę Szostak, Paulinę Chylewską, Piotra Witwickiego, Ewę Wachowicz, Piotra Mroza, Karolinę Gilon, Izabelę Janachowską, Jerzego Mielewskiego, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego, Partyka Cebulskiego, Katarzynę Skrzynecką, Bartka Kasprzykowskiego, Marcelinę Zawadzką, Ilonę Krawczyńską, Kajrę i Sławomira, Macieja Pertkiewicza, Marię Dębska, Chrisa Cugowskiego, Edytę Herbuś, Hannę Żudziewicz, Marcina Korcza, Joannę Liszowską, Andrzeja Grabowskiego i Roberta Janowskiego.

Do świąt zostało jeszcze trochę czasu, ale dzięki piosence wszyscy możemy już dziś cieszyć się niezwykłym klimatem Bożego Narodzenia. Chcemy, by widzowie także poczuli tę magię. Mamy nadzieję, że będą to rodzinne święta. Z najbliższymi, ale też z Kevinem i naszą piosenką - mówi Paulina Sykut-Jeżyna.