Zamknij

„Halo Ziemia” Filipa Lato płytą tygodnia w Radiu ZET!

Redakcja
09.10.2018 10:25
Filip Lato
fot. ---

Debiutancki album Filipa Lato płytą tygodnia w Radiu ZET. Każdego wieczoru będziecie mieli okazję usłyszeć na naszej antenie nową piosenkę artysty z krążka „Halo Ziemia”. Znalazło się na nim aż 14 premierowych kompozycji, w tym przebój „100”, dobrze już znany singiel tytułowy i najnowszy hit „Krawiec”.

Filip Lato zaprezentował 5 października swój pierwszy studyjny album zatytułowany „Halo Ziemia”. Na płycie pojawił się m.in. singiel „Krawiec”, na który możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Kiedy się zakochujemy, to nigdy nie myślimy, że na chwilę. Wydaje nam się, że miłość będzie trwała wiecznie i tego właśnie byśmy chcieli, bo przecież nie ma nic piękniejszego. Ale życie nie jest idealne i żaden związek taki nie jest. Z czasem stopniowo się od siebie oddalamy. Przytłacza nas codzienność. Zwłaszcza jeśli się od siebie różnimy, mamy inne cele, pragnienia. I marzenia. Wtedy właśnie wkrada się monotonia i nuda. I choć nie ma w związku wojny — to nie ma też zachwytu. Kiedy sobie to uświadomimy, budzi się w nas potrzeba wolności. Więc biegniemy za latawcem, jej symbolem. Próbujemy go dogonić, żeby znów zaznać szczęścia. Wyrywamy się ze stagnacji, żeby odnaleźć emocje, które uśpiła w nas rutyna. Może to będzie nowa miłość? Na to pytanie każdy sam musi znaleźć odpowiedź. Jedno jest pewne: trzeba szukać szczęścia. W każdej sytuacji i za wszelką cenę… — tak o singlu „Krawiec” mówi sam artysta.

Tracklista albumu „Halo Ziemia”:

 1. Halo ziemia
 2. Momenty
 3. 100
 4. Krawiec
 5. Akapity
 6. Gdy masz miłość
 7. Paradoksalnie
 8. Zanim nas policzysz
 9. Ogień
 10. Piątek noc
 11. Czy chcesz, czy nie
 12. Królowa
 13. Szmaragdy
 14. Kiedy pytasz

Filip Lato zyskał popularność jako uczestnik 7. edycji „The Voice of Poland”, w której dotarł aż do odcinków na żywo. Później odniósł ogromny sukces z piosenką „100” nagraną wspólnie z chórem Sound’n’Grace. Singiel podbił polskie listy przebojów.

W 2018 roku artysta wziął udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który ostatecznie wygrał w wielkim stylu. W trakcie 9. edycji fenomenalnie wcielił się m.in. w postać Czesława Niemena.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Filip Lato Halo Ziemia
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/PK