Zamknij

Hardwell — „How You Love Me”. Piątkowa premiera w Radiu ZET!

Redakcja
07.12.2018 14:28
Hardwell
fot. mat. prasowe

Jest piątek, jest muzyczna premiera. Już po godz. 17:00 słuchacze Radia ZET usłyszą zupełnie nową piosenkę holenderskiego electrohouse'owego DJ-a i producenta Hardwella. W utworze zatytułowanym „How You Love Me” gościnnie pojawiają się również Snoop Dogg i Conor Maynard.

Pochodzący z Bredy, Robbert van de Corput, jak naprawdę nazywa się Hardwell, przygotował mocny przebój silnie inspirowany tropical popem. Mający doświadczenie w pracy z takimi tuzami muzyki popularnej jak Craig David czy Jason Derulo Holender uznał, że do utworu pasować będą dwaj artyści, którzy są na zupełnie innym etapie kariery — zaliczany do młodego pokolenia brytyjski aktor i piosenkarz Conor Maynard (m.in. musical "Kinky Boots") oraz legenda hip-hopu oraz utalentowany aktor Snoop Dogg.

30-letni Hardwell oprócz bycia didżejem i producentem, jest też właścicielem wytwórni płytowej, a także cenionym twórcą filmów dokumentalnych. Dużo czasu poświęca też na działalność charytatywną oraz wspiera globalne inicjatywy edukacyjne dla dzieci. Oprócz współpracy ze wspomnianymi Craigiem Davidem i Jasonem Derulo może pochwalić się remiksami dla Rihanny, Moby'ego, The Wanted i Coldplay. Występował na największych festiwalach z Ultra Music Festival, Coachella, Tomorrowland i Lollapalooza na czele. A także podczas finału Ligi Mistrzów UEFA w Kijowie.

Klipy Hardwella na kanale na Youtubie obejrzano ponad 844 mln razy. Na jego koncie są nominacje do MTV European Music Awards, drugie miejsce w plebiscycie DJ Mag na najlepszego didżeja 2016 roku, sześć nagród IDMA (w tym dla najlepszego didżeja). W 2017 roku powędrowało do niego wyróżnienie "Best International DJ" podczas Ibiza DJ Awards.

Hardwell
fot. mat. prasowe