Harry Styles na żywo z nowym singlem „Two Ghosts” [WIDEO]

31.08.2017 15:34

Gwiazdor One Direction wydał niedawno swój debiutancki krążek, z którego pochodzi hit „Sign of the Times”. Piosenka „Two Ghosts” to kolejny singiel promujący płytę. Harry Styles opublikował właśnie wideo z występem na żywo. Będzie nowy przebój?

Harry Styles na żywo z nowym singlem „Two Ghosts” [WIDEO] fot. Youtube (HarryStylesVEVO)

Pierwszy solowy album Harry’ego Stylesa trafił do sklepów w maju tego roku. Płyta została przyjęta bardzo pozytywnie przez krytyków muzycznych, a singiel „Sign of the Times” zyskał ogromną popularność na całym świecie. Spodobał się też słuchaczom Radia ZET – wciąż możecie głosować na niego na naszej liście przebojów.

Fani spekulują na temat singla „Two Ghosts” i jego ukrytego znaczenia. Choć sam artysta nigdy tego potwierdził, wiele osób twierdzi, że piosenka może opowiadać o jego dawnej relacji z Taylor Swift.

W niektórych momentach tekst utworu jest zbliżony lirycznie do słynnego hitu Amerykanki „Style”, w którym artystka ewidentnie nawiązuje do byłego chłopaka. Tam również pojawiają się odniesienia do czerwonych ust czy białej koszuli.

Wideo Stylesa z nagranym występem w londyńskim Abbey Road Studio jest częścią specjalnego filmu „Behind The Album: The Performances”, który pojawi się we wrześniu w serwisie streamingowym Apple Music. Wydanie będzie składać się z 10 różnych występów.

Utwór „Two Ghosts” pojawił się już w propozycjach do Listy Przebojów Radia ZET. Tutaj możecie zagłosować.

QUIZ: Jak dobrze znasz One Direction?

QUIZ: To już 7 lat istnienia One Direction. Jak dobrze znasz zespół i jego członków? fot. ons.pl / MPP

RadioZET.pl/billboard.com/PK

Oceń