Zamknij

Harry Styles bez koszulki w teledysku. Klip do singla "Golden" powstał we Włoszech [WIDEO]

27.10.2020 15:08
Harry Styles
fot. Ian West/Press Association/East News

Harry Styles zaprezentował teledysk do nowego singla „Golden”. W najnowszym wideoklipie Brytyjczyk pokazał się bez koszulki, co natychmiast wywołało ogromne poruszenie wśród jego fanek. Teledysk został nagrany we Włoszech.

Harry Styles to członek One Direction, który obecnie cieszy się największą popularnością wśród słuchaczy. Jego ostatni przebój „Watermelon Sugar” był jednym z najgorętszych hitów lata 2020.

Teraz artysta powraca z nowym singlem „Golden”, którym będzie chciał podbić listy przebojów w trakcie jesieni. Harry Styles pokazał oficjalny teledysk nakręcony we Włoszech.

Harry Styles zapuścił wąsy. Reakcja fanów bezlitosna: "Zgól to" [FOTO]

Harry Styles bez koszulki w nowym teledysku do piosenki „Golden”

Harry Styles opublikował teledysk do najnowszego singla zatytułowanego „Golden” promującego jego płytę „Fine Line”. Wyreżyserowano przez Bena i Gabe Turner wideo powstało na słynnym włoskim wybrzeżu Amalfi.

W bardzo energetycznym klipie możemy zobaczyć Harry’ego Stylesa biegnącego po włoskich ulicach, kierującego autem czy pływającego w morzu. 26-latek zaprezentował się także bez koszulki, co szybko odnotowały jego największe fanki.

Harry Styles przełożył koncert w Polsce. Nowa data

W związku z pandemią koronawirusa Harry Styles przełożył koncert w Polsce. Artysta miał wystąpić w naszym kraju w maju tego roku, ale sytuacja epidemiologiczna uniemożliwiła mu zorganizowanie trasy koncertowej. 

Nowa data koncertu Harry’ego Stylesa w Krakowie została już ogłoszona. Brytyjczyk wystąpi 25 lutego 2021 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Bilety zachowują ważność.