Zamknij

Harry Styles śpiewa hit Rihanny i DJ Khaleda [WIDEO]

Redakcja
18.01.2018 16:22
Harry Styles śpiewa hit Rihanny i DJ Khaleda [WIDEO]
fot. Youtube (BBCRadio1VEVO)

Live Lounge to słynny brytyjski program radiowy. Na antenie BBC Radio 1 można usłyszeć wiele gwiazd muzyki, które prezentują na żywo własne utwory i covery dobrze znanych wszystkim przebojów. Pojawiło się właśnie nagranie z występu Harry’ego Stylesa. Brytyjski artysta zaśpiewał przebój „Wild Thoughts”.

Gwiazdor zawieszonego obecnie zespołu One Direction zaprezentował przebój DJ Khaleda, Rihanny i Brysona Tillera w nieco innej, bardziej rockowej odsłonie. Oryginalna wersja utworu jest utrzymana w hip-hopowym klimacie. „Wild Thoughts” pokryło się platyną w wielu krajach, a oficjalny teledysk obejrzano niemal 600 milionów razy w serwisie YouTube.

Nagranie z występu Stylesa pochodzi z 2017 roku. We wrześniu pojawiła się pierwsza odsłona jego wizyty w Live Lounge, czyli cover „The Chain” Fleetwood Mac.

Harry złapany za krocze w trakcie koncertu

W październiku zeszłego roku wybuchł mały skandal. Podczas występu do utworu „Kiwi” gwiazdor zespołu One Direction został złapany za krocze przez jedną ze swoich fanek. Całą sytuację nagrali inni uczestnicy. W sieci wybuchła burza, a niektórzy fani nazwali zdarzenie formą molestowania seksualnego. Tutaj można zobaczyć nagranie.

Brytyjczyk tworzy historię

Styles jest jedynym artystą w historii Wielkiej Brytanii, którego debiutancki solowy album, singiel i film z jego udziałem zadebiutowały na pierwszych miejscach list sprzedażowych. Więcej szczegółów tutaj.

RadioZET.pl/PK