Zamknij

Harry Styles tworzy historię! Gwiazdor One Direction i „Dunkierki” dokonał czegoś wielkiego

Redakcja
03.08.2017 12:23
Harry Styles tworzy historię! Gwiazdor One Direction i „Dunkierki” dokonał czegoś wielkiego
fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News

Ten rok zdecydowanie należy do Brytyjczyka. Świetny początek kariery solowej i debiutancka rola w fenomenalnie przyjętym przez krytyków filmie „Dunkierka”. Okazuje się, że Harry Styles dokonał czegoś historycznego.

Decyzja o skupieniu się jednocześnie na karierze muzycznej i aktorskiej opłaciła się. Gwiazdorowi One Direction udało się dokonać czegoś niezwykłego.

Harry Styles jest jedynym artystą w historii Wielkiej Brytanii, którego debiutancki solowy album, singiel i film z jego udziałem zadebiutowały na pierwszych miejscach list sprzedażowych.

Zobacz także

„Dunkierka”

Nowa produkcja Christophera Nolana, reżysera „Incepcji”, „Interstellar” czy „Mrocznego Rycerza”, to aktorski debiut Harry’ego Stylesa. 23-latek wciela się tam w rolę Alexa. Film opowiadający o jednej z najważniejszych operacji II wojny światowej trafił do polskich kin 21 lipca. Dzieło zostało świetnie przyjęte przez krytyków i widzów. Obraz zarobił już na całym świecie ponad 200 milionów dolarów.

Debiutancki album Stylesa

Gwiazdor One Direction wydał niedawno swój pierwszy solowy krążek. Dzieło uzyskało wiele pozytywnych recenzji od krytyków muzycznych, a singiel „Sign of the Times” zyskał ogromną popularność w wielu krajach. Pokochali go także słuchacze Radia ZET. Na ten utwór nadal możesz głosować na liście przebojów.

RadioZET.pl/etcanada.com/PK