Harry Styles wydał nowy singiel. To piosenka o Taylor Swift?

07.07.2017 13:26

O tej parze pisali oraz rozmawiali kiedyś wszyscy. Mimo że Harry Styles i Taylor Swift spotykali się jedynie przez kilka miesięcy, media rozpisywały się na ich temat jeszcze długo po rozstaniu. Gwiazdor One Direction wydał niedawno swój debiutancki album. Utwór „Two Ghosts” będzie kolejnym singlem promującym płytę. Fani nie mają wątpliwości – to piosenka o byłej dziewczynie.

Harry Styles wydał nowy singiel. To piosenka o Taylor Swift? fot. ons.pl

Debiutancki album Harry’ego Stylesa trafił do sklepów blisko dwa miesiące temu, 12 maja. Dzieło zostało bardzo dobrze przyjęte przez krytyków muzycznych, a singiel „Sign of the Times” zyskał ogromną popularność na całym świecie. Pokochali go także słuchacze Radia ZET. Na ten utwór nadal możesz głosować na liście przebojów. Przebój bierze także udział w naszym plebiscycie na najlepszy letni przebój. Zagłosuj tutaj i zgarnij nową składankę Radia ZET!

Nowy singiel „Two Ghosts” trafi do rozgłośni radiowych jeszcze w lipcu. Mimo że sam artysta nigdy tego potwierdził, piosenka opowiada najprawdopodobniej o jego relacji z Taylor Swift. Tak przynajmniej twierdzi większość fanów Stylesa. W niektórych momentach tekst utworu jest zbliżony lirycznie do słynnego singla Amerykanki „Style”, w którym artystka nawiązuje do byłego chłopaka. Tam również pojawiają się odniesienia do czerwonych ust czy białej koszuli.

QUIZ: Jak dobrze znasz słynne teledyski? Rozpoznaj wideo po jednym kadrze!

QUIZ: Jak dobrze znasz słynne teledyski? Rozpoznaj wideo po jednym kadrze! fot. Youtube (MichaelJacksonVEVO, BritneySpearsVEVO)

RadioZET.pl/headlineplanet.com/PK

Oceń