Zamknij

Harry Styles zapuścił wąsy. Reakcja fanów bezlitosna: "Zgól to" [FOTO]

21.07.2020 09:24
Harry Styles
fot. Rex Features/East News

Harry Styles podbija obecnie listy przebojów z hitem „Watermelon Sugar”. Gwiazdor One Direction słynie z tego, że rzadko zmienia swój wizerunek. Teraz postanowił zaskoczyć fanów. W trakcie pobytu we Włoszech Harry Styles zapuścił wąsy. Nie wszystkim jednak zmiana przypadła do gustu.

Harry Styles zapuścił wąsy. Wygląda zupełnie inaczej

Harry Styles wygląda zupełnie inaczej. Jeden z obecnie najpopularniejszych wokalistów postanowił niespodziewanie zapuścić wąsy.

Artysta przyjechał ostatnio do Włoch, gdzie odwiedził m.in. kultową restaurację Osteria Francescana w Modenie. Pojawiły się też plotki, że Brytyjczyk przebywa na Półwyspie Apenińskim w związku z nową kampanią marki Gucci, a nowy wizerunek jest związany z sesją zdjęciową.

Wąsy Harry’ego Stylesa nie przypadły jednak wszystkim do gustu. Wielu fanów ostro skrytykowało zmianę w wyglądzie 26-latka.

Harry, mówię Ci to z uprzejmości, ale proszę, zgól te wąsy. Bez urazy — napisała jedna z fanek.

Harry Styles przełożył koncert w Polsce. Nowa data

Harry Styles przełożył koncert w Polsce w związku z pandemią koronawirusa. Artysta miał wystąpić w naszym kraju w maju tego roku.

Nowa data koncertu Harry’ego Stylesa w Krakowie została już ogłoszona. Brytyjczyk wystąpi 25 lutego 2021 roku w Tauron Arenie. Bilety zachowują ważność.

Polscy widzowie zobaczą również w Krakowie wschodzącą gwiazdę popu King Princess, która wystąpi jako support Harry'ego Stylesa.