Zamknij

Hela podbije świat muzyki? Córka znanej polskiej aktorki wydała debiutancki singiel [WIDEO]

22.09.2020 13:12
Hela Mirecka
fot. mat. prasowe

Hela Mirecka to nowe nazwisko na naszej scenie muzycznej. Młoda piosenkarka zaprezentowała ostatnio debiutancki singiel „Jedną nogą”, z którym odważnie wkracza do polskiej muzyki. Kim jest Hela Mirecka? Okazuje się, że to córka znanej polskiej aktorki.

Hela Mirecka podbije polską branżą muzyczną? 21-letnia wokalistka stawia właśnie pierwsze kroki w świecie muzyki.

Piosenkarka wydała niedawno swój pierwszy oficjalny singiel zatytułowany „Jedną nogą”, który zbiera świetne recenzje w internecie. Kim jest Hela Mirecka?

Hela Mirecka nową gwiazdą muzyki? Piosenkarka wydała debiutancki singiel „Jedną nogą”

Hela dołączyła niedawno do wytwórni FONOBO Label, gdzie wydała swój debiutancki singiel „Jedną nogą”. W internecie można zobaczyć także oficjalny teledysk promujący utwór.

Jak zdradza sama artystka, jej muzyka łączy w sobie brzmienia indie-folku i folk-popu, a piosenka „Jedną nogą” jest tego najlepszym przykładem.

Na co dzień Hela Mirecka mieszka w Londynie. Studiuje tam na kierunku songwriting. Od kilku lat młoda piosenkarka uczy się pisania utworów pod okiem profesjonalistów. Często jednak odwiedza Warszawę, gdzie chętnie tworzy nową muzykę.

Kim jest Hela Mirecka? To córka aktorki Małgorzaty Lewińskiej

Hela Mirecka jest córką Małgorzaty Lewińskiej, popularnej polskiej aktorki telewizyjnej i teatralnej znanej m.in. z seriali „Lokatorzy”, „Sąsiedzi” czy „M jak miłość”. Zagrała także w filmach „Przedwiośnie” czy „Futro z misia”.

W trakcie niedawnej wizyty wDzień Dobry TVN Hela przyznała, że mama bardzo ją wspiera w rozwoju kariery.

Mama zawsze mnie bardzo wspierała. Wspierała mnie też oczywiście w studiach, które były dość dużym przedsięwzięciem. Finansowym, organizacyjnym. Miałam 18 lat, więc sama nie mogłam za bardzo tego ogarnąć. Miałam dużą pomoc ze strony mamy — powiedziała.

RadioZET.pl/mat.prasowe,dziendobry.tvn.pl/PK