Zamknij

Hella Sketchy nie żyje. Raper miał zaledwie 18 lat

Piotr Krajewski
01.07.2019 12:25
Hella Sketchy nie żyje przyczyna śmierci 18letniego rapera
fot. instagram.com/hellasketchers/

Hella Sketchy nie żyje. O śmierci rapera poinformował w mediach społecznościowych jego ojciec, który zdradził też przyczynę zgonu młodego artysty. Hella Sketchy miał zaledwie 18 lat.

Hella Sketchy nie żyje. Raper miał 18 lat

Raper Hella Sketchy nie żyje. Amerykański artysta pochodzenia filipińskiego zmarł 27 czerwca. Smutną informację o jego śmierci przekazał ojciec za pomocą mediów społecznościowych. Mężczyzna poinformował też o przyczynie zgonu rapera oraz zdradził szczegóły na temat ostatnich dniach życia chłopaka.

Nie powinieneś odejść przed swoim ojcem i dziadkiem. To nie powinno się zdarzyć. To nie tak działa. Brakuje nam słów — napisał ojciec rapera.

Okazuje się, że 18-letni Hella Sketchy przedawkował narkotyki i przez wiele dni przebywał w śpiączce. 13 czerwca chłopak został znaleziony nieprzytomny. Trafił do szpitala, gdzie przebywał w śpiączce przed dwa tygodnie.

W jednym z wpisów ojciec rapera zwrócił uwagę na rosnący problem uzależnienia od bardzo groźnych opioidów, którego nie wolno ignorować. Przyznał też, że każda rozmowa na temat narkotyków, depresji, chorób psychicznych czy mediów społecznościowych powinna przebiegać bardziej otwarcie, bez oceniania i piętnowania.

Hella Sketchy był dopiero na początku swojej kariery muzycznej. W marcu ukazała się jego debiutancka płyta. Popularny w branży portal HotNewHipHop.com umieścił 18-latka na liście najciekawszych i najbardziej obiecujących raperów publikujących muzykę w serwisie SoundCloud.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/complex.com/PK