Historia amerykańskich imigrantów w teledysku. Zobacz nowe wideo od Coldplay!

18.07.2017 16:27

Brytyjski zespół wydał kilka dni temu kolejną w swojej karierze EP-kę. Znalazło się na niej pięć utworów, w tym piosenka „Miracles (Someone Special)”. Coldplay zaprezentowali do niej wyjątkowe lyric video prezentujące historię Ameryki i imigrantów.

Historia amerykańskich imigrantów w teledysku. Zobacz nowe wideo od Coldplay! fot. Youtube (Coldplay Official)

W teledysku do „Miracles (Someone Special)” możemy zobaczyć wiele historycznych zdjęć imigrantów z czasów XIX i XX wieku, którzy docierali do Stanów Zjednoczonych ze wszystkich stron świata. Zespół postanowił zaprezentować w ten sposób wielką różnorodność Ameryki.

Klip został wyreżyserowany przez Bena Mora, który współpracował już m.in. z Britney Spears, The Black Eyed Peas czy Katy Perry.

Coldplay: Kariera pełna sukcesów

Grupa z Chrisem Martinem na czele powstała już ponad 20 lat temu. Wszystkie ich krążki pokryły się kilkukrotną platyną w wielu krajach. Do najsłynniejszych piosenek Coldplay należą m.in. "Yellow", "Fix You", "Viva la Vida" i "Paradise".

W piątek, 14 lipca, zespół wydał swoją już trzynastą EP-kę. Płyta zatytułowana „Kaleidoscope” jest dostępna w tym momencie tylko w formie cyfrowej. Od 4 sierpnia wydawnictwo będzie można nabyć także w wersji fizycznej. Znajdziemy na nim pięć utworów, w tym hit "Something Just Like This" nagrany wspólnie z The Chainsmokers. Na przebój ten możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

5 mniej znanych piosenek Coldplay, których trzeba posłuchać

Brytyjski zespół ma swoim repertuarze sporo muzycznych perełek. Dziś chcemy Wam je zaprezentować. Oto pięć utworów Coldplay, które mimo że są mniej popularne, to naprawdę warto je znać.

QUIZ: Jak dobrze znasz polskie zespoły muzyczne?

QUIZ: Jak dobrze znasz polskie zespoły muzyczne? fot. ons.pl, wikimedia.org

RadioZET.pl/Billboard/PK

Oceń
Tagi