Zamknij

Hołd dla Krzysztofa Krawczyka w TVP. Na scenie pojawi się hologram artysty?

28.05.2021 16:08
Krzysztof Krawczyk
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Krzysztof Krawczyk zostanie uczczony wyjątkowym koncertem "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz". Wiemy, kto pojawi się na scenie podczas wydarzenia.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku w Łodzi. Artystę kochały pokolenia słuchaczy, którym trudno pogodzić się z odejściem jednego z najpopularniejszych wykonawców w Polsce. Wkrótce odbędzie się specjalny koncert, który jeszcze raz przypomni nam przeboje artysty oraz uczci jego pamięć.

Krzysztof Krawczyk: TVP zorganizuje koncert na cześć artysty. Kto wystąpi?

Mowa o wydarzeniu pod hasłem "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk". Koncert odbędzie się 30 maja na deskach amfiteatru w Opolu i zostanie wyemitowany na antenie Telewizji Polskiej. Podczas wydarzenia widzowie usłyszą przeboje Krzysztofa Krawczyka w orkiestrowej aranżacji Tomasza Szymusia.

Organizatorzy koncertu zaprosili do uczestnictwa bliskich zmarłego muzyka. Udział w wyjątkowym przedsięwzięciu potwierdził menadżer oraz przyjaciel Krawczyka - Andrzej Kosmala.

"Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk". Na scenie pojawi się hologram?

Na scenie podczas koncertu nie zabraknie wielkich gwiazd polskiej estrady. Jak czytamy na portalu Interia, przeboje Krawczyka wykona Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny, Ryszard Rynkowski, Roksana Węgiel, Natalia Kukulska, Sylwia Grzeszczak, Sławomir, Norbi, Rafał Brzozowski, Krzysztof Kiljański i Ras Luta. Jednak to nie koniec atrakcji.

Redakcja Faktu donosi, że na wydarzeniu zobaczymy także samego Krzysztofa Krawczyka. Organizatorzy chcą skorzystać z nowych możliwości technologicznych i stworzyć hologram artysty.

RadioZET.pl/Interia/Fakt