Zamknij

Hologram Whitney Houston koncertuje po Europie. Internauci: "To przerażające" [WIDEO]

Piotr Krajewski
06.03.2020 14:22
Hologram Whitney Houston koncertuje po Europie internauci wściekli to przerażające wideo
fot. Youtube screen

Od śmierci Whitney Houston minęło ponad 8 lat. Niedawno rozpoczęła się trasa koncertowa wykorzystująca hologram legendarnej artystki. W sieci pojawił się materiał wideo z jednego z koncertów. Fani Whitney Houston są zniesmaczeni i uważają, że rodzina wykorzystuje wizerunek piosenkarki, aby zarobić pieniądze.

Hologram Whitney Houston koncertuje po Europie. Internauci wściekli

Hologram Whitney Houston koncertuje obecnie po Europie. Sukces trasy koncertowej z komputerową podobizną legendarnej piosenki sprawił, że koncerty odbędą się wkrótce również w Stanach Zjednoczonych.

W internecie pojawił się materiał wideo przygotowany przez kanał Channel 4, który pokazuje, jak wygląda koncert z hologramem Whitney Houston. Wykorzystywanie w ten sposób wizerunku zmarłej wokalistki spotkało się z bardzo ostrą reakcją internautów. Pod nagraniem nie brakuje negatywnych komentarzy, w których fani nie kryją oburzenia całym pomysłem i krytykują rodzinę Amerykanki.

Zagłosuj

Czy wybrałbyś się na koncert z hologramem Whitney Houston?

Liczba głosów:

„Zrobią wszystko, aby zarobić na niej jeszcze więcej pieniędzy”, „Przerażające”, „Chciwa rodzina, wstydźcie się”, „Ten świat jest chory”, „Rodzina wciąż sprzedaje ją za pieniądze. Ci ludzie są czystym złem” — piszą internauci.

W trakcie koncertów z hologramem Whitney Houston nie brakuje największych przebojów z repertuaru wokalistki. Widzowie mają okazję usłyszeć mnóstwo hitów, m.in. „I Will Always Love You”, „I Have Nothing”, „I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)” czy „How Will I Know”.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/onet.pl/PK