Zamknij

Hot 16 Challenge 2: Kasia Moś ostro o niszczeniu naszej planety. Nagrała mocny klip [WIDEO]

Piotr Krajewski
15.05.2020 13:53
Hot 16 Challenge 2 Kasia Moś ostro o niszczeniu naszej planety nagrała mocny klip wideo
fot. Youtube

Kasia Moś wzięła udział w Hot 16 Challenge 2. Reprezentantka Polski na Eurowizji 2017 postanowiła wykorzystać wyzwanie, aby poruszyć bardzo ważny temat. W ostrych słowach rapuje o niszczeniu środowiska przez człowieka i nieodwracalnych zmianach klimatu. Kasia Moś zaapelowała również o wsparcie polskich szpitali i lekarzy.

Kasia Moś to kolejna gwiazda, która dołączyła do Hot 16 Challenge 2. Nagrany przez nią krótki utwór różni się jednak od większości zaprezentowanych kawałków w ramach głośnego wyzwania.

Beata Kozidrak zmiotła konkurencję w Hot 16 Challenge 2: „Blond królowej COVID nie ruszy”

Kasia Moś w Hot 16 Challenge 2. Rapuje o niszczeniu środowiska

Kasia Moś, reprezentantka Polski na Eurowizji 2017, odniosła się w napisanej przez siebie piosence do poważnych problemów, z jakimi zmaga się obecnie środowisko naturalne. Gwiazda nawiązała do destrukcyjnego wpływu człowieka na przyrodę Ziemi i dynamicznych zmian klimatu. Stając w obronie niszczonej ziemi piosenkarka nie szczędziła ostrych słów.

Nasza matka litościwa jest dla ludzkich stad, ale gdy ziemia się pali musi kopnąć w zad, ile jeszcze mogła wziąć na swoją klatę, kiedy Ty i Twoi kumple traktujecie ją jak szmatę — rapuje wokalistka.

Kasia Moś nie zapomniała też jednak o głównym celu Hot 16 Challenge 2, czyli walce z koronawirusem. Wszyscy artyści biorący udział w akcji zachęcają do wsparcia zbiórki pieniędzy na rzecz lekarzy i szpitali walczących z pandemią.

Przejdźmy teraz do sedna sprawy synu, wpłać pieniądze na poczet wiekopomnych czynów, pielęgniarki, lekarze i tamten i ten, są jak dzielni wojownicy marvelowskich scen, stoją dumnie obok zakażonych łóżek — słyszymy w utworze.

Kasia Moś nominowała kolejne znany osoby do Hot 16 Challenge 2. Do udziału w wyzwaniu zaprosiła Joannę Krupę, Kasię Wilk, Magdę Adamiak, Kubę Badacha, Marcina Dorocińskiego i O.G.G. MAK.

RadioZET.pl/PK