Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Hozier i „Nina Cried Power”. Autor hitu „Take Me To Church” powraca z nową EP-ką!

07.09.2018 15:17

Hozier powraca do świata muzyki po długiej przerwie. Kilka lat temu jego singiel „Take Me To Church” i debiutancka płyta zrobiły furorę na listach przebojów w wielu krajach. Teraz Irlandczyk powraca z długo wyczekiwanym, nowym materiałem. Właśnie ukazała się jego EP-ka „Nina Cried Power” z czterema premierowymi piosenkami.

Hozier fot. Nils Jorgensen/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Hozier — „Nina Cried Power”. Nowa EP-ka

Hozier wydał mini-album „Nina Cried Power”, który jest krótką zapowiedzią tego, co pojawi się na drugiej płycie Irlandczyka.

Najnowsze wydawnictwo Hoziera to zestaw czterech nieznanych dotąd piosenek: „Nina Cried Power”, „NFWMB”, „Moment's Silence (Common Tongue)” i „Shrike”.

Irlandzki artysta podbił świat swoim słynnym singlem „Take Me To Church”, który kilka lat temu zrobił niemałą furorę. Piosenka była nominowana do prestiżowej nagrody Grammy w kategorii „utwór roku” oraz pokryła się wielokrotną platyną m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Włoszech i Australii.

Debiutancka płyta Hoziera z 2014 roku także została świetnie przyjęta przez słuchaczy. Docenili ją również Polacy. W naszym kraju album pokrył się podwójną platyną, czyli rozszedł się w ponad 40 tysiącach egzemplarzy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi