Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Hurts i Pink na szczycie, nowe single Ani Dąbrowskiej i Eda Sheerana

Redakcja
16.10.2017 12:11
Lista Przebojów Radia ZET: Hurts i Pink na szczycie, nowe single Ani Dąbrowskiej i Eda Sheerana
fot. mat. prasowe

Singiel Michała Szyca nie jest już na pierwszym miejscu Listy Przebojów Radia ZET. „Kochać jeszcze raz” musiało tym razem uznać wyższość piosenek Hurts oraz Pink. W najnowszym notowaniu pojawiły się także nowe single Ani Dąbrowskiej i Eda Sheerana.

Słuchacze Radia ZET docenili nowe kompozycje od brytyjskiego zespołu Hurts i amerykańskiej piosenkarki Pink. Utwór „Ready To Go”, promujący czwarte dzieło grupy, znalazł się na samym szczycie. Tuż za nim uplasowała się piosenka „What About Us”, która pochodzi z nowej płyty Pink „Beautiful Trauma”. Album ukazał się 13 października.

Poprzedni lider, czyli kawałek „Kochać jeszcze raz” Michała Szyca, spadł na 3. miejsce.

Wysoko Zayn, Szroeder, Piaseczny, Ofenbach i Sound’n’Grace

Mimo małych spadków, na Liście Przebojów Radia ZET cały czas świetnie radzą sobie utwory Zayna & Sii, Natalii Szroder i Sound’n’Grace. Piosenki „Wszystko dobrze” Andrzeja Piasecznego oraz „Katchi” Ofenbach awansowały o jedne oczko w górę – odpowiednio na 6. i 7. miejsce.

Nowości od Eda Sheerana i Ani Dąbrowskiej

W najlepszej dwudziestce naszego notowania można już znaleźć single „Z Tobą nie umiem wygrać” Ani Dąbrowskiej (18. miejsce) i „Perfect” Eda Sheerana (19. miejsce).

Nowy utwór polskiej piosenkarki zapowiada jej pierwszą kompilację z największymi przebojami. Na płycie „The Best Of” znajdzie się 15 kompozycji z różnych okresów kariery wokalistki. Nie zabraknie takich hitów jak chociażby „Tego chciałam”, „Trudno mi się przyznać” czy „Nigdy więcej nie tańcz ze mną”. Premiera już 10 listopada.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. nowy singiel Jessie Ware, „Love So Soft” Kelly Clarkson, „Walk On Water” 30 Seconds To Mars czy „Starlight” Emeli Sandé.  Kliknij tutaj, aby oddać głos.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK