Zamknij

"Hymn Wodociągów Krakowskich" hitem. Internauci reagują na "Czułe H2O": "Na Eurowizję!"

28.07.2021 14:46
Hymn Wodociągów Krakowskich Czułe H2O
fot. Youtube screen / Lawok

"Hymn Wodociągów Krakowskich" hitem internetu. Nagranie z utworem "Czułe H2O" wykonanym w kościele z okazji 120-lecia Wodociągów Miasta Krakowa cieszy się ogromną popularnością w sieci. "Autor tekstu zasługuje na nagrodę" – piszą internauci.

Wodociągi Miasta Krakowa obchodziły w lutym tego roku 120 lat istnienia. W związku z rocznicą w jednym z krakowskich kościołów odbyła się specjalna msza święta.

Internauci dopiero teraz dotarli do nagrania z kościoła w Krakowie, gdzie wykonano "Hymn Wodociągów Krakowskich". Wideo z utworem "Czułe H2O" podbija właśnie internet. Pod nagraniem pojawia się mnóstwo komentarzy.

Zobacz także: "Wracamy do średniowiecza". Fatalna WPADKA w "Panoramie" zbulwersowała widzów [WIDEO]

"Hymn Wodociągów Krakowskich" hitem. Internauci śmieją się z utworu "Czułe H2O"

"Hymn Wodociągów Krakowskich", bo tak nazwali go internauci, to obecnie jeden z najgorętszych utworów w polskiej sieci.

"Na początku była woda, czułe H2O, żeby miłość wstała z martwych, do młodości, do urody, do rajskiego garden party, trzeba wiecznie żywej wody" – śpiewa wokalistka.

Zobacz także: Rozwiążesz to zadanie z matematyki? Równanie jest hitem internetu [WIDEO]

Nagranie z piosenką "Czułe H2O" zdobywa coraz więcej wyświetleń w serwisie YouTube. Pojawiają się także zabawne komentarze słuchaczy, którzy nie szczędzą ironii pod adresem twórców "Hymnu Wodociągów Krakowskich".

"Autor tekstu zasługuje na nagrodę", "Mogłoby to reprezentować Polskę na Eurowizji", "Dotarłem do krańców internetów", "Wnioskuje o ustanowienie tego hymnu dla wszystkich firm wodociągowych w Polsce", "To jest na poważnie?", "Wspaniały pastisz...a nie czekaj…" – piszą internauci.

Wodociągi Miasta Krakowa komentują "Czułe H2O". Spółka nie zamawiała piosenki

Polsatnews.pl informuje, że Wodociągi Miasta Krakowa nie zamawiały piosenki, którą okrzyknięto "Hymnem Wodociągów Krakowskich".

 Takim mianem nazwano ten utwór w internecie. Piosenkę napisano wcześniej. Nie wiemy, czy było to pierwsze jej wykonanie – powiedział polsatnews.pl Robert Żurek, rzecznik spółki.

Wodociągi Miasta Krakowa poinformowały, że koszt całej oprawy muzycznej w trakcie uroczystości wyniósł 3,6 tys. złotych.

Skoro utwór jest tytułowany "hymnem Wodociągów", zastanawiamy się, czy sami go nie udostępnimy – dodał z humorem rzecznik w rozmowie z portalem.

RadioZET.pl/polsatnews.pl