Ich hit „An Angel” śpiewali wszyscy. Tak wyglądają dziś członkowie The Kelly Family! [FOTO]

16.01.2018 15:22

W latach dziewięćdziesiątych byli jedną z najpopularniejszych zagranicznych grup w naszym kraju. Ich albumy sprzedawały się w milionach egzemplarzy, a piosenki znali słuchacze na całym świecie. Niedawno powrócili do wspólnego grania i wydali nowy album, a już w kwietniu wystąpią w Polsce. Zobacz, jak dziś wyglądają członkowie The Kelly Family.

Ich hit „An Angel” śpiewali wszyscy. Tak wyglądają dziś członkowie The Kelly Family! [FOTO] fot. mat. prasowe
Zagłosuj

Czy lubiłeś muzykę The Kelly Family?

Historia The Kelly Family, jednej z najsłynniejszych muzycznych rodzin, sięga lat siedemdziesiątych. To właśnie wtedy Barbara-Ann i Daniel Kelly przeprowadzili się wspólnie z dziećmi ze Stanów Zjednoczonych do Hiszpanii, gdzie rozpoczęli profesjonalną karierę muzyczną.

Rodzina musiała jednak czekać na duże sukcesy aż do lat dziewięćdziesiątych. Płyta „Over The Hump” i singiel „An Angel” zrobiły wielką furorę niemal w całej Europie, a koncerty The Kelly Family cieszyły się ogromną popularnością. W trakcie całej kariery udało im się sprzedać ponad 20 milionów albumów.

Wielki powrót i wizyta w Polsce

W 2017 roku zespół powrócił po dwunastu latach z krążkiem „We Got Love”, na którym pojawiły się nieznane dotąd kompozycje, ale także największe przeboje w zupełnie nowych aranżacjach.

Już w kwietniu tego roku śpiewająca rodzina przyjedzie do Polski na trzy koncerty w ramach trasy „We Got Love – LIVE 2018”. Grupa wystąpi w Trójmieście, Łodzi i Krakowie. Bilety w cenie od 119 złotych są dostępne tutaj.

Jesteś ciekaw, jak dziś wyglądają członkowie tej słynnej formacji? Zajrzyj do galerii.

RadioZET.pl/PK

Oceń