Zamknij

Idol 2017: odcinki na żywo - kiedy rusza etap finałowy?

Redakcja
07.04.2017 11:23
Idol 2017 odcinki na żywo
fot. ons.pl

Finał "Idola" 5 już niedługo. Kilka dni temu zakończył się etap klubowy, w którym wyłoniona została ósemka uczestników, którzy zaprezentują się widzom w ostatnich epizodach programu. Kto będzie walczył o finał "Idola" i kiedy ruszają odcinki na żywo?

Odcinki na żywo w "Idolu" to ostatni etap programu, w którym o przejście do wielkiego finału zmagać się będą uczestnicy wyłonieni w etapie klubowym. Finałową ósemkę poznaliśmy kilka dni temu. Wśród tych, którzy nie przeszli, znaleźli się: Julita Trautsolt, Jowita Łasecka, Szymon Borkowski i Agata Karczewska. Nie wszyscy jurorzy byli zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Wśród osób odrzuconych z programu znalazły się uczestniczki, którym kibicowała Ewa Farna. Kiedy okazało się, że do finału nie przechodzi Agata, Farna po prostu rozpłakała się. "Walczyłam o ciebie jak lwica" - powiedziała żegnając Karczewską.

Jak wygląda ostateczne ósemka uczestników, których zobaczymy w odcinkach "Idola" na żywo?

Idol 2017: odcinki na żywo. Lista uczestników

Do finałowego etapu przeszli:

Karolina Artymowicz

Mariusz Dyba

Patrycja Jewsienia

Adam Kalinowski

Jakub Krystyan

Maciej Mazur

Adrian Szupke

Angelika Zaworka

Kiedy odcinki na żywo i finał "Idola" 5?

Etap finałowy liczyć będzie 6 odcinków, w których uczestnicy będą prezentować się w wykonaniach na żywo. W każdym epizodzie odpadać będzie jedna osoba, a do wielkiego finału przejdą trzy najlepsze. Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się finał "Idola", ale odcinek ten wypadnie prawdopodobnie pod koniec maja. Finałowa trójka zawalczy o tytuł "Idola", kontrakt płytowy i 250 tysięcy złotych.

Będziecie oglądać występy na żywo w "Idolu"?

RadioZET.pl/SA