Zamknij

Iga Krefft jako Ofelia. Gwiazda „M jak miłość” wydała debiutancki singiel „Zaraz”

Piotr Krajewski
19.07.2019 12:09
Iga Krefft Ofelia Zaraz debiutancki singiel gwiazdy M jak miłość
fot. Instagram (Iga Krefft)

Iga Krefft wydała debiutancki singiel „Zaraz” pod pseudonimem Ofelia. To pierwsza piosenka gwiazdy serialu „M jak Miłość”, która zapowiada jej debiutancką płytę. Singiel Igi Krefft zbiera bardzo pozytywne recenzje w internecie.

Iga Krefft jako Ofelia — Zaraz. Debiutancki singiel gwiazdy M jak miłość

Iga Krefft rozpoczyna karierę muzyczną. W sieci pojawił się jej debiutancki singiel „Zaraz”, który nagrała pod pseudonimem Ofelia. Piosenka zapowiada pierwszy album gwiazdy „M jak miłość”.

— Ofelia wydaje się być znajoma. Może nawet być tak, że już gdzieś ją widzieliście. Z pewnością nie w tym wydaniu, z którym teraz rusza. Dotychczas kojarzona raczej z rysów twarzy, teraz zacznie się wam kojarzyć ze słowami, dźwiękami, a za chwilę wszyscy będziecie śpiewać razem z nią. Nie lubi oddawać roboty innymi, jak mówi „ Lubi robić sama swoje”, więc napisała, zaśpiewała i zagrała. Dużo biegała po scenie przebierając się za innych, ale o niczym nie marzyła tak jak o tym żeby biegać po niej będąc sobą — czytamy na oficjalnym profilu Ofelii na Facebooku.

Ofelia: kiedy premiera debiutanckiej płyty Igi Krefft?

Kiedy ukaże się debiutancka płyta Ofelii? Iga Krefft nie zdradziła na ten moment daty premiery swojej pierwszej płyty. Wygląda jednak na to, że muzyczny debiut gwiazdy „M jak miłość” może okazać się sporym sukcesem. Singiel „Zaraz” zgarnia mnóstwo pozytywnych recenzji ze strony internautów. Wiele osób porównuje brzmienie debiutanckiej piosenki Igi Krefft do twórczości chociażby Dawida Podsiadło czy Darii Zawiałow.

„Zapowiada się nowa ulubiona polska wokalistka”, „tego się nie spodziewałem, jest super”, „takich artystek nam potrzeba” — piszą internauci.

— Ofelia to wyobrażenie o celu wędrówki i opowieść o wszystkim, co rozegrało się na drodze. To głęboki oddech świeżym powietrzem i otwarte zaproszenie na zewnątrz. Z miłości do muzyki, nieuległe słowo w ruchu. Piosenki wymierzone w nieczułość. Serce bijące w przylgnięte ucho. Nowe — czytamy o debiutanckiej płycie Ofelii.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się pierwszy singiel Igi Krefft?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK