Zamknij

Iga Krefft jako Ofelia. Gwiazda "M jak miłość" wydała debiutancką płytę

Piotr Krajewski
15.11.2019 10:19
Iga Krefft jako Ofelia gwiazda M jak miłość wydała debiutancką płytę
fot. Youtube

Ofelia wydała debiutancką płytę. Do sklepów trafiła pierwsza płyta Igi Krefft, czyli gwiazdy serialu „M jak miłość”. Znalazło się na niej dwanaście premierowych piosenek, w tym single „Zaraz” i „Tu”.

Iga Krefft — Ofelia wydała debiutancką płytę

Iga Krefft debiutuje jako piosenkarka. W piątek, 15 listopada, ukazał się pierwszy album gwiazdy „M jak miłość”, która muzycznie występuje pod pseudonimem Ofelia.

Debiutancka płyta Ofelli została nagrana w pełni w języku polskim, a jej producentem jest Jurek Zagórski, który współpracował już m.in. z Natalią Przybysz, Krzysztofem Zalewskim czy Marią Peszek. Album Igi Krefft składa się z dwunastu utworów, a promują go single „Zaraz” i „Tu”.

Ofelia to wyobrażenie o celu wędrówki i opowieść o wszystkim, co rozegrało się na drodze. To głęboki oddech świeżym powietrzem i otwarte zaproszenie na zewnątrz. Z miłości do muzyki, nieuległe słowo w ruchu. Piosenki wymierzone w nieczułość. Serce bijące w przylgnięte ucho. Nowe — czytamy o debiutanckiej płycie Ofelii. 

Zagłosuj

Czy podoba Ci się muzyka Ofelii?

Liczba głosów:

Co ciekawe, do każdej piosenki z płyty „Ofelia” Iga Krefft przygotowała własnoręcznie ilustracje. Można je zobaczyć w serwisie Spotify oraz booklecie krążka.

 Ofelia wydaje się być znajoma. Może nawet być tak, że już gdzieś ją widzieliście. Z pewnością nie w tym wydaniu, z którym teraz rusza. Dotychczas kojarzona raczej z rysów twarzy, teraz zacznie się wam kojarzyć ze słowami, dźwiękami, a za chwilę wszyscy będziecie śpiewać razem z nią. Nie lubi oddawać roboty innymi, jak mówi „ Lubi robić sama swoje”, więc napisała, zaśpiewała i zagrała. Dużo biegała po scenie przebierając się za innych, ale o niczym nie marzyła tak jak o tym żeby biegać po niej będąc sobą — czytamy na oficjalnym profilu Ofelii na Facebooku. 

RadioZET.pl/PK