Zamknij

Igor Herbut ogłosił trasę koncertową. To pierwsza taka w jego karierze [DATY, BILETY]

10.09.2021 14:18
Igor Herbut
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Igor Herbut poinformował za pośrednictwem swoich social mediów, że wkrótce ruszy w trasę koncertową. Będzie promował album "Chrust". Gdzie i kiedy zagra?

Igor Herbut znany z grupy Lemon niedawno rozpoczął karierę solową. Artysta w kwietniu 2020 roku wydał swój debiutancki solowy album "Chrust", który dotarł do 5. miejsca OLiS. Ze względu na trwającą pandemię, muzyk nie miał szansy zaprezentować swojego nowego repertuaru w cyklu autorskich koncertów.

Igor Herbut ogłosił solową trasę koncertową

Jednak wkrótce się to zmieni. Herbut ogłosił, że już wkrótce wyruszy na wyjątkowe tourne. Dlaczego wyjątkowe? Bo pierwszy raz w karierze wokalista będzie koncertował solo. Trasa rozpocznie się 22 października w Toruniu, a zakończy 4 grudnia w Krakowie.

Po nadzwyczajnie gorącym przyjęciu dwóch koncertów przedpremierowych we Wrocławiu i w Wieluniu- Igor Herbut zdecydował się zaprezentować materiał ze swojej wyjątkowej płyty - na żywo, w 9 miastach w Polsce. Na scenie Igorowi towarzyszyć będą̨: Tomasz Świerk , Przemek Świerk , Piotr Kołacz oraz Tomasz „Hary” Waldowski.

Artysta nie ukrywa podekscytowania swoimi koncertowymi planami.

Gdy widziałem ze sceny reakcje ludzi, zeszklone oczy publiczności, wiedziałem, że musimy zagrać́ ten materiał w jeszcze kilku wyjątkowych miejscach. Po koncertach ludzie pisali do mnie, że nigdy nie przeżyli niczego bardziej magicznego i że nigdy nie czuli tak wiele emocji w jednym momencie. To bardzo wzruszające, bo i ja to samo czuję na scenie. Ale to nie tylko moja zasługa. Ten cudowny klimat wprowadza też scenografia stworzona przez mojego przyjaciela, na którego nie bez przyczyny mówimy Czarodziej.

Igor Herbut rusza w trasę koncertową. Gdzie i kiedy zagra?

Poniżej znajdziecie rozpiskę koncertów Igora.

  • 22.10 - Toruń - CKK Jordanki
  • 23.10 - Poznań - Aula Artis
  • 24.10 - Szczecin - Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
  • 7.11 - Gdańsk - Stary Maneż
  • 10.11 - Warszawa - Palladium
  • 14.11 - Łódź - Wytwórnia
  • 27.11 - Wrocław - Sala Audytoryjna WCK
  • 1.12 - Lublin - Spotkania Kultur
  • 4.12 - Kraków - Klub Studio

Igor Herbut - Chrust. Bilety

Bilety na koncerty Igora Heruta można nabyć za pośrednictwem strony ebilet.pl oraz eventim.pl.

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]