Zamknij

Ilira — „Extra Fries”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
27.09.2019 12:44
Ilira — „Extra Fries”. Piątkowa premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

„Extra Fries” to najnowszy singiel Iliry, kosowsko-albańskiej piosenkarki, która zdobyła popularność w Polsce za sprawą hitu „Fading” z Alle Farben. Premiera utworu już w piątek po godz. 13:00 na antenie Radia ZET.

„Extra Fries” to nowy hit kosowsko-albańskiej księżniczki popu – Iliry! Zdobywczyni platynowego singla w Polsce za „Fading” z Alle Farben, prezentuje kolejny numer pełen pozytywnej energii! W „Extra Fr!es”, wbrew presji społeczeństwa, zachęca by zamiast kolejnej męczącej serii ćwiczeń na siłowni, pozwolić sobie na przyjemność bez poczucia winy i wybrać… dodatkową porcję frytek!

“Steal his fries and then get him out of your head” – to linijka z „Extra Fr!es” jakby stworzona na serię t-shirtów! „Extra Fr!es” to kolejny, po „Get Off My D!ck czy „Pay Me Back” popowy hymn pełen kolorów, którego chwytliwy taneczny refren niesie ze sobą pozytywne przesłanie. ILIRA zabiera nas ze sobą na parkiet, jednocześnie zachęcając do przyjrzenia się naszym poglądom na temat ciała i akceptacji tego, że piękno może mieć najróżniejsze formy.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK