Imagine Dragons w przerażającym teledysku do „Natural”. Sceny jak z horroru! [WIDEO]

27.08.2018 12:37

Imagine Dragons zaprezentowali oficjalny teledysk do nowego singla „Natural”. Klip zaskakuje niezwykle mrocznym i przerażającym klimatem. Tym razem amerykański zespół postanowił przenieść swoich fanów do świata horroru.

Imagine Dragons fot. Youtube (ImagineDragons)

Imagine Dragons w teledysku do singla Natural. Przerażający klip

Imagine Dragons podbijają obecnie listy przebojów ze swoim nowym singlem „Natural”. Niezwykle popularny w Polsce amerykański zespół zaprezentował oficjalny klip do nowej piosenki. Wideo jest utrzymane w konwencji horroru. Nie brakuje więc niepokojącego klimatu i wielu mrocznych scen. Teledysk podbija internet. Jest jednym z najpopularniejszych materiałów w serwisie YouTube — obejrzano już go tam ponad 6 milionów razy.  

„Natural” to pierwsza piosenka zapowiadająca czwartą płytę Imagine Dragons, której data premiery i tytuły pozostają na ten moment nieznane. Po raz kolejny zespół postawił na sprawdzoną przez siebie formułę, czyli utwór z antemicznym, wpadającym w ucho refrenem.

Imagine Dragons

Imagine Dragons to dziś jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie. Niemal każdy ich singiel osiąga duży sukces komercyjny, a teledyski zdobywają miliony odsłon w internecie. Nagrali dotąd trzy płyty, które sprzedały się w ponad 10 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Do ich największych przebojów należą utwory „Radioactive”, „Believer”, „Demons”, „Thunder” czy „On Top of the World”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń