Zamknij

Imagine Dragons z nowym teledyskiem. Trwa aż 12 minut! [WIDEO]

Redakcja
14.03.2018 14:48
Imagine Dragons Next To Me
fot. Youtube (ImagineDragonsVEVO)

„Next To Me” to tytuł najnowszego singla Imagine Dragons, który znajdzie się na reedycji ich ostatniego krążka „Evolve”. W sieci pojawił się oficjalny teledysk promujący utwór. Wideoklip jest utrzymany w mocno filmowym klimacie i trwa aż 12 minut.

Imagine Dragons — Next To Me. Nowy teledysk

Nowy singiel Imagine Dragons zatytułowany „Next To Me” został wyprodukowany przez Alexa Da Kid, popularnego producenta odpowiedzialnego za wcześniejsze przeboje zespołu, takie jak „Radioactive” czy „Demons”.

Reżyserem klipu jest Mark Pellington, który tworzył teledyski m.in. dla Demi Lovato, Linkin Park, Jona Bon Jovi czy Kings of Leon.

Premiera singla „Next To Me” zbiegła się w czasie z ogłoszeniem kolejnej części trasy koncertowej „Evolve Tour”, która rozpocznie się już 5 czerwca w amerykańskich Hartford. W trakcie wakacji zespół wystąpi m.in. w Nowym Jorku, Tampie czy Toronto. Imagine Dragons będzie towarzyszyła na koncertach 17-letnia Grace VanderWaal, wokalistka i autorka piosenek.

Imagine Dragons i dokument „Believer”

W czasie lata premierę będzie miał także dokument „Believer”, efekt współpracy zespołu z HBO Documentary Films i Live Nation Productions. W filmie Dan Reynolds, lider Imagine Dragons, chce zbadać, w jaki sposób mormoni traktują osoby ze środowiska LGBTQ i jak polityka Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich, który potępia związki osób tej samej płci, wpłynęła na wzrost liczby samobójstw wśród młodzieży w stanie Utah. Wokalista grupy sam jest mormonem i liczy, że jego dokument zainicjuje dyskusję o prawach homoseksualistów wśród społeczności mormońskiej.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK